Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Arvuti probla!

Küsimus

Mu vennal on mingi jama et kui ta mingit mängu mängib siis umbes 30min. pärast kiilub mäng kinni ja arvuti teeb restardi. Tal on muidu parem arvuti kui mul niiet nõuetega ei tohiks probleeme olla kuna isegi minu arvuti mis on poole halvem mängib gtasa ilusti. Mingit errorit kah ette ei löö:uni:

kes teab midagi siis öelgu. (ja ärge spammige).

compbh9.png

ja Nvidia GeForce 8500 GT videokaart.


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

kõikide suuremate mängude puhul on nii. mingit solideri või online pokerit saab ta ilusti mängida :D (vidokaart sai kah mingi 1-2 kuud tagasi tal väljavahetatud aga ikka ei aita).


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

võibolla lihtsalt kuumneb üle ?

ma jälgiks, kas ventikad töötavad .. ning kui ta ostis sellise eluka videokaardiks, tahab kaart kindlasti jahutust juurde ..

las võtab korpuse ümbert, ning paneb lisa ventika videokaardti puhuma ;)

see oleks minu soovitus ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mitu w sul toiteplokk on?

Seest arvutit puhastab ta ka vahepeal?

Lisajahutus tuleks ka kasuks sellisele videokaardile.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

tänan vastuste eest, tal oli arvuti 24/7 sees niiet soovitasin tal selle ööseks välja lülitada :D

"speedfan" (arvuti temperatuuri ja puhurite sedaistus prog. vms.) näitas mingil kettal või millelgi 150c. :D

puhastab masina mingi aeg ära äkki siis hakkab paremini funksama.


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mul on vahest CS-i puhul nii aga see on ainult siis kui arvutil liiga kaua jalgu soendan :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Mul oli nii et ei teind mingit restarti ! Lihtsalt arvuti lülitas ennast välja ja siis pidi ootama 5 mints et tagasi tööle saaks panna .


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
no se on puhas emaplaadi ülekuumenemine, millest bong räägib.

 

Rohkem alajahtumine , tavaliselt oli nii kui akna 10 mintsaks lahti tegin ja tuba külmaks läks siis arvuti lülitas välja... Atm suvi , hea soe , arvuti töötab :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
haa, siin ongi su viga ..

kui asi hakkab liiga külmaks minema, siis hakkab soojendus agressiivsemalt tööle, ning kuumeneb üle :)

 

Kuidas ma seda fixida saan ?


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
ära külmuta oma arvutit, või osta võimsam jahutus :D, mis ei pane pange, kui arvut jahutuseväiselt külma saab

 

Ei kujuta ette mida osta...Pean arvuti lahti võtma ja vaatama milline , ja ei raatsiks osta...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

 

Oho , suht odav aga ma ei tea kas selles on viga või kas see sobib mu arvutile.

Ei julgeks lampi osta.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
alati on võimalus tagasi saata

 

Liiga hull nussimine...


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Ma arvan keera biosist temperatuuri juurde, sul arvatavasti temperatuur nii miinimumi pandud, et suuremat survet arvuti saab lülitab välja, kuna ületab temperatuuri mis on biosis pandud. Se on ainult minu arvamus.


Tere

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Videokaardi ülekuumenemine = artifaktid ekraanil(laigud, värvilised kujutised jms. pask) ning seejärel hakkab kaart enda kiirusi alla laskama(umbes 110-120C juures)

 

Prose ülekuumenemine = kui jahutus annab vähekenegi kontakti, siis masin lülib end välja prose temperatuuri ~80-90C juures.

 

Lollikindel lahendus on panna mõned testid üks korraga käima: memtest86(pane nt. ööseks jooksma); 3DMark200*, SuperPI, Orthos jne.

Memtest kontrollib siis mälude korrasolekut; 3DMark testib videokaarti; SuperPi ja Orthos piinavad mälusid ja proset.

Testi ajal pista näpp jahutusele(mitte radadele, ega kuskile mujale vaid jahutusele peale). Kui juba põletama hakkab, siis oled ilmselt(kuid mitte kindlalt) vea leidnud.

 

150C on paras ime, ükski komponent ei elaks seda üle, küllalt kindlalt võib väita, et sensorid panevad lihtsalt kala.

 

Räägi, mis toide masinas pesitseb?

Ja kas heli hakkab korduma, kui masin kokku jookseb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Videokaardi ülekuumenemine = artifaktid ekraanil(laigud, värvilised kujutised jms. pask) ning seejärel hakkab kaart enda kiirusi alla laskama(umbes 110-120C juures)

 

Prose ülekuumenemine = kui jahutus annab vähekenegi kontakti, siis masin lülib end välja prose temperatuuri ~80-90C juures.

 

Lollikindel lahendus on panna mõned testid üks korraga käima: memtest86(pane nt. ööseks jooksma); 3DMark200*, SuperPI, Orthos jne.

Memtest kontrollib siis mälude korrasolekut; 3DMark testib videokaarti; SuperPi ja Orthos piinavad mälusid ja proset.

Testi ajal pista näpp jahutusele(mitte radadele, ega kuskile mujale vaid jahutusele peale). Kui juba põletama hakkab, siis oled ilmselt(kuid mitte kindlalt) vea leidnud.

 

150C on paras ime, ükski komponent ei elaks seda üle, küllalt kindlalt võib väita, et sensorid panevad lihtsalt kala.

 

Räägi, mis toide masinas pesitseb?

Ja kas heli hakkab korduma, kui masin kokku jookseb?

 

Woow kui keeruline jutt , aga sain aru isegi.. !


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Lisaks veel võid üle kontrollida emaplaadi kondekad, pundunud ja vedeliku välja lasknud kondekad on tavalised masina ebastabiilsuse põhjustajad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.