Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer looser88 aka karli@@@

Soovitatud postitused

VIP
Blader retard, mida sa mölised ? Ole vait piider.

 

Ja sa oled loll, et sa üle said.

 

Me kõik pole nii mitteusklikud,et ei usu kõike..

 

Halb õnn et üle said.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
MIND LASI KA ÜLE... KARLI KIIN Kuidas ma saan talle sitta keerata? Ma tean ta konto numbrit kuulsin kuskilt, et piisab vaid konto numbrist ja ees ja perekonna nimest,et sms laenud kaela tõmmata...

 

kui tead kus elab + nime vaata telefoniraamatust . ja helista . küsi teda ja siis leiadki ülesse kus elab ja siis räägid ta vanematele ntx ära mis värk on vms :D

hirmutad teda ,et tead kus elab jne :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mind lasi üle ka,andis pin aga enne pidi töötama siis hakaksin sisetsama ja lõpuks invalid pin

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ha ja see sama pin mis sul jutus on andis ta mulle ja see oli vale!!!! :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

nii ma tean mõne sugulase nri , kes elab seal ligidal /neid umbes 6 hakkan varsti l2bi helistama kysin kas nad karli kiini teavad

 

okei kes tahab aidata helistada see saatku pm mul nrid olemas(PS eitaha jagada siin kuna kiimakarli võib avalduse teha nii et jagan pmis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas mõni mode vaatab neid teemasi ka?

Ega oxygen ega spawnkiller siiamaani pole banned kuid teemad käivad juba nendest nädalaid!=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii teemaon selles !

Mina sain ka talt scammi . Pmst on acc minu k2es aq banned kuna andis valed recid ja ei saa banni maha võtta :S ,, andsin vennale anthology packi ja cssi oma . +200eek. 6nneks sain 100eeki tagasi aga ikkagi :(

 

ostke acc 2ra mult 200.- annan reqid kaasa mis ta andis . kaasa esimesed pwd jne. D:


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Põhimõtteliselt, peaks kõik kellele ei ole selle teemaga pistmist, saama 2p warned.

Aga ma ei viitsi seda teha.

Panen teema lukku, ja üritan rahulikult läbi lugeda, ja siis vaatab mis edasi saab.

 

 

// Bänned.

+kui ma veel sellise spammi kuskilt leian, saate KÕIK warned.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.