Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

MSI GeForce 9800GX2

Soovitatud postitused

Kes veel ei tea siis see on maailma parim videokaart mis on ametlikult müügis(Eestist saab umbes 6600.- eest).

GVNX98X1GHIB.jpg

Sellel kaardil vapustavad 1 GB videomälu (GDDR3) ja OpenGL 2.1 toetus. MSI 9800GX2 GPU sagedus on 660 MHz, shader protsessorid on töötavad 1650 MHz peal ja mälu töötab GDDR3 jaoks, kui seda kasutatakse, ülikõrgel sagedusel 2400 MHz peal. Varem on teatatud suurusi 600/1500/2000 (GPU/shaders/mälu).

 

Videokaardi teeb vapustavaks see, et seal ei asu mitte üks graafikaprotsessor, vaid neid on kaks. Seetõttu asub ka kaardi tagaosas auk, mis ka pildilt näha, et parandada jahutusomadusi. Kahe GPU tõttu on ka videomälu tegelik hulk 512 MB, kummagi GPU jaoks 512 MB ja nendes mõlemas 512MBs videomälus on andmed dubleeritud. See aga võib seda graafikahiiglast veidi pidurdama hakata, sest praegugi kasutab "Crysis" 8800GTX kaardiga enam kui 600-700 MB videomälu. Põhimõtteliselt ainuke kaart millega on Crysis mängitav.

 

Videokaart on kahe NVIDIA G92 protsessori baasil. Kuna GX2 on ühes tükis siis see peaks ka töötama iga emaplaadiga millel on PCI-express x16 slot, nii et emaplaat ei pea toetama SLI'd.

 

 

http://www.digital-daily.com/video/geforce_9800_gx2


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oibljäää!

mul endal 8800 GTS.

Ei tõkka ka Crysis Max graafikaga eriti.

9800GX2 on küll lagi.

Kallis. :P


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
oibljäää!

mul endal 8800 GTS.

Ei tõkka ka Crysis Max graafikaga eriti.

9800GX2 on küll lagi.

Kallis. :P

 

pane Crysisel graafika täiesti maxi peale kõik asjad ja proovi siis üle "maailma" lennata, vaata siis kuidas hüppab


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

njh, eks ta tõkkab küll vahepeal. :P

aga see uus nii kallis, et las mul 8800 GTS olla. :D


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Endal 9600 GTS Ja pole vigagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul pole vist Pc-s sellist slottigi kuhu seda panna!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mul pole vist Pc-s sellist slottigi kuhu seda panna!

 

Sekundeerin! :P

 

Pm mingi wtfh4x video kaart ju ?

 

Ma pean endale ennem ostma 99999.- krooni eest normaalse arvuti, et selline graafikakaart oleks mõnusalt sobiv ning täidaks maksimaalselt oma ülesandeid sellise arvuti jaoks..

 

Kõvv! :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.