Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Kuidas saada bhs turvaliselt asjad kätte peale killi.

Soovitatud postitused

VIP

Käib ju pinda kui tapad kellegi ära ja ei suuda 180 sec pen vastu pidada.

 

1) Tapad kellegi ära (Jäta meelde kus tapsid ta, asjad jäävad maha)

2) Jookse välja võta full food

3) Mine tagasi kohta kus sa ta tapsid (Tee kiiresti sul 90 sekundit aega)

4) Korja asjad ülesse (Penni ei tule)

Järgiproovitud töötab 100%

 

GL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga , 30 seci võtab sisenemine aega ? Ja mis siis kui selle aja peale itemid ära kaovad?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

~60 seciga jõuab SW nurgast NE nurka vabalt.. kui just mingi üle minuti ei lähe lootimiseks, on aega küll

Ma ei tea, ei usu et see töötab enam. Sest ükskord ma fightisin ühega ja siis olin 3hp no food, k0sin ta ära ja kohe lahkusin (ilma, et tema pilet oleks näinud ja kill messaget saanud).. läksin siis kohe asjade järgi ja ennäe imet, midagi polnud.. ma ei tea, võib-olla on jagex seda updatenud

 

Proovi ikka ise enne järgi ka, kui õpetuse teed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vahvel. See töötab vägahästi. Proovisin eile järele. Teil on aega 90 sekundit et seda teha või muidu kaovad itemid ära.

GL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul sitt arvuti ma ei sa ültse asju pärast kätte kui jõuan siis ainult 1 itemi !! või 2 .


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Klõpsides saab alati 10 sekundiga sisse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Erm.. vahetevahel läheb isegi ligi minut et sisse saada :/

Aga kui sa järgi proovisid, siis ma ei tea, mis mul viga oli siis :/ miks see liiga vara ära kadus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ei tule. Kui sa tapad kellegi ära siis jookse kohe välja siis ei tule midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Prostaker see on puhta vale.

Proovige palun järgi kui ei usu. Proovisin üleeile ja ilusasti töötas.

KES POLE PROOVINUD SUU KINNI EKS?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vaevalt et ta F2ps k0 lööb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Tehti update, See enam ei tööta. Kuid tehke nüüd nii kui tapate ära kellegi jookse välja, pange asjad panka ja tulge võtke asjad ülesse ja varjake end 180 sec kuskil keskel. 2X Juba nii teinud :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei soovita seda taktikat kell 18:00-00:00 sest siis on world craterid nii täis et pead kaua klikima et sisse saada.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina killin ikka nii et kui löön kellegi maha võtan asjad ja üritan seal edasi olla .


Mis siia kirjutama peab?!

MSN: [email:22nqi4rq]joonas.kuuskla@hotmail.com[/email:22nqi4rq]

 

LIITU :

http://11x11.com/?ref=67348

^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
~60 seciga jõuab SW nurgast NE nurka vabalt.. kui just mingi üle minuti ei lähe lootimiseks, on aega küll

Ma ei tea, ei usu et see töötab enam. Sest ükskord ma fightisin ühega ja siis olin 3hp no food, k0sin ta ära ja kohe lahkusin (ilma, et tema pilet oleks näinud ja kill messaget saanud).. läksin siis kohe asjade järgi ja ennäe imet, midagi polnud.. ma ei tea, võib-olla on jagex seda updatenud

 

Proovi ikka ise enne järgi ka, kui õpetuse teed

 

Polnud sinu kill,keegi teine oli kokkuvõttes enne rohkem damageit teinud,vana nali.

 

SEE GUIDE TÖÖTAB 100%! Küsige Swift või Pyha Is Back,sest MEIE OLEME PROOVINU SEDA JA NII SAAB MILLE MÜÜES VABALT.

 

Aga te peate olema veendunud et kui ostate mille et KEEGI teine ei ole enne rohkem damagit teinud,kui on siis Logout ja tagasi in


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.