Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Cristiano Ronaldo pruut näitas kihlasõrmust .

Soovitatud postitused

Kuigi Portugali koondislase Cristiano Ronaldo mõtted on praegu eelkõige algava jalgpalli EM-finaalturniiri juures, räägib tema hispaanlannast pruut Nereida Gallardo jätkuvalt pulmadest.

 

Äsja uhkeldas modell kodumaal briljantidest kihlasõrmusega, mis olevat tõend tema ja Ronaldo peatsetest pulmadest. Neiu sõnul abielluvad noored Portugali Euroopa meistriks tuleku korral kohe pärast turniiri.

 

Gallardo sõprade sõnul on modell uude rolli täielikult sisse elanud. "Ta näeb ennast juba uue Victoria Beckhamina," sõnas Inglismaa kõmulehele The Sun üks Gallardo sõpradest.

 

 

Kuna pilt mis cristiano ronaldo pruudist on sisaldab kehavõlusid siis palun mitte alla 16 vaadata.

 

Pilt:http://www.sloleht.ee/multimedia/images/000096/72e28626-4d77-459a-9cf0-c6efb859575a.jpg

 

MInu arvamus:Pruut on päris kobe tükk;)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

chill :D jalgpalli fän nagu ma olen -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Urr.. Väga ilus ja seksikas naine ju! :P

 

Edu neile finaalturniiril siis! :P

 

Ma ostaks ka enda naisele kalleid ehteid, kui rikas oleksin. Kuigi teada värk, et need paljut raha maksvad ehted ei ole kübekestki sellest, mida tähendab kellegi jaoks see armastatu! :y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Urr.. Väga ilus ja seksikas naine ju! :P

 

Edu neile finaalturniiril siis! :P

 

Ma ostaks ka enda naisele kalleid ehteid, kui rikas oleksin. Kuigi teada värk, et need paljut raha maksvad ehted ei ole kübekestki sellest, mida tähendab kellegi jaoks see armastatu! :y:

 

Vaata vähem seebikaid mees.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.