Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Jalgpall on seksitapja!

Soovitatud postitused

Mehed keeravad selja seksile vormelisõidu-, jäähoki-, jahipidamise- ja loomulikult ka jalgpallihooaja alguses.

Lugesin hiljuti ühest brittide uuringust, mis väitis et eriti just eurooplastest sportifänne ei huvita seks mitte karvavõrdki, kui telekast tulemas jalgpalli MM või olümpiamängud.

 

72% protsenti küsitletud meestest valis meelsamini jalgpalli, kui seksimise.

 

„Seks ei paku midagi uut. See on see sama vana jada. Kui oled seda juba korra kogenud, siis that`s it," kommenteeris üks tulihingeline jalka-ja vormelifänn ning lisas, et palju põnevam on kaasa elada näiteks Räikköneni ja Hamiltoni vägikaika vedamisele vormelirajal, kui minna taas voodisse ja teha seda sama asja sajandat korda.

 

„Spordivõistlustega kaasneb üllatusmoment, kuid seksi lõpptulemus on tavaliselt ette teada," kommenteeris oma artiklis ka üks seksuloog meeste kesist huvi voodiaeroobika vastu suurte spordivõistluste künnisel.

 

Nagu muuseas lisas tark professor juurde, et seksist saadud rahuldus pikaajalise partneriga on meeste jaoks tavaliselt üsna üheülbaline. Särtsu lisavat vaid juhusuhetest koetud kordi suurem põnevusmoment, just nagu spordiski.

 

Ka väidavad uuringud, et hullud spordifännid ei harrasta peaaegu üldse seksimist. Nad lihtsalt ei saa sellest mingit rahuldust. Näiteks briti jalgpallihulle võib vabalt võrrelda usufanaatikutega.

 

Nii et naised, valmistuge! Paari päeva pärast algab jalgpalli EM ja kaugel need olümpiamängudki enam.

 

Kui märkate, et armas kaasa on külmkapi täis pikkinud õllepudeleid ja vorstirõngaid, siis on viimane aeg pakkida kohvrid ja kaduda sõbrannadega vallatuid reisimõnusid nautima.

 

 

Minu Arvamus:Mees teab mida mees teeb!


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lmao! Too mees on küll väga nõrk seksis, ma olen suht kindel!

 

Seks ei tohi olla rutiinne! Alati peab olema fantaasiat ning improvisatsiooni. (eelmängud, seksmänguasjad, uued poosid, uued ning ekstreemsed kohad jpm.)

 

Kahju naistest! :P

 

Lükkan tolle tüübi argumendi ümber! :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lmao! Too mees on küll väga nõrk seksis, ma olen suht kindel!

 

Seks ei tohi olla rutiinne! Alati peab olema fantaasiat ning improvisatsiooni. (eelmängud, seksmänguasjad, uued poosid, uued ning ekstreemsed kohad jpm.)

 

Kahju naistest! :P

 

Lükkan tolle tüübi argumendi ümber! :P

No vb oli naisel sitt pussy, vb liiga overdozed, ei pakkunud enam erutust :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.