Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaamelid heitsid kõrbes ülisuuri varje.

Soovitatud postitused

USA fotograaf George Steinmetz fotografeeris Lääne-Omaanis Wadi Mittani lähedases kõrbes liikunud kaamelikarja.

 

Paraplaaniga õhus olnud fotograafi kinnitusel ei saanud ta alguses aru, miks kaamelid musta värvi on, kirjutab Daily Mail.

 

Alles hiljem märkas ta suurte mustade kaamelite jalgade juures valgeid laike. Need osutusid tegelikeks kõrbelaevadeks, suured mustad kaamelid olid aga lihtsalt varjud.

 

Steinmetzi kinnitusel polnud ta varem midagi sellist märganud.

 

Fotograafi kinnitusel meeldib talle õhust pildistada ja seekordse foto tegi ta 150 meetri kõrguselt.

 

«Lendamine, paraplaani kasutamine võimaldab mul jõuda ka kõige kaugematesse nurkadesse ja teha sealt fotosid, milliseid pole varem nähtud,» selgitas Steinmetz.

 

 

47306t11hf606.jpg

 

Minu arvamus:Kui fotograaf on petialist iis ta ilmselt teab millest räägiba aga avaldage arvamust minu arust liht päike oli sellise nurga all=)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vapustav pilt ju! :P Lahe!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.