Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rangeboonage Scammer !

Soovitatud postitused

Nimi : Rangeboonage

Scammis : Us SMS P2P pin .

 

 

Rangeboonage käest pidin siis ostma 2 Us sms pini, andis mõlemad ära, esimene oli vale, teine õige ....Ok ...lubas hiljem KINDLALT uue pin anda, aga siis hakkasid selguma detailid, et Rangeboonage acci sharetakse foorumis ja ma sain odavalt üle.

 

Tehingu ajal tahtis rangeboonage, et ma paneks tehingu foorumi kasutajale PeRFeCt, paningi...aga ma oskasin eeldada, et midagi on kahtlast ja tehingu kirjeldusse kirjutasin, et Rangeboonage on mulle 1 pin võlgu, Msn logi kahjuks ei ole, kuid on pildid ja proof, et ta shareb acci ja lasi mu üle .

PeRFeCt kasutaja tehingutesse kirjutasin niimoodi .

picture1nz0.png

Privaatsõnumite history .

picture2nv4.png

 

picture3ex7.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valusalt busted.

 

Btw Lifelines sa võiksid kah siis selle raha ära maksta mis sa mulle pini eest võlgu oled:D

Ma olin enne Eliit Killer , ja sa oma K A P O kasutajaga lasid pini rotti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Valusalt busted.

 

Btw Lifelines sa võiksid kah siis selle raha ära maksta mis sa mulle pini eest võlgu oled:D

Ma olin enne Eliit Killer , ja sa oma K A P O kasutajaga lasid pini rotti.

 

See pin ongi sulle reserved :D

 

Aga see noks võiks ikkagi banned saada :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hmn, see tyyp elab jõgeval see rangeboonage, kunagi lasi mult ka pinni yle , sel ajal kui pinnid oli 2M ea ehk kui sa duel arenal anda raha, aga siis ei olnud minujaoks see raha, kuna olin rikas :D

aga igastahes ta nimi on Marko , ta elab jõgeval ja ta peaks käima Jõgeva Ühis Gümnaasiumis, tal vanust on 16 [ nii olen mina kuulnud ]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja kusjuures kui ta väidab et sheerisid seda foorumi kasutajat , on õige jutt, kuna tal on sugulane Tajo kes käib minu koolis, käib 7D klassis, ei tea kas sellest abi on aga jh, ma ytlen niipalju ,

 

[email:1bxxcpk6]tajo12@example.com[/email:1bxxcpk6]

ehk on abi, see on selle teise sheerija msn

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jah , see tõsi et Rangeboonage ise tunnistas msnis et shareb acci , ( adminid kontrollige ipsi )

seal chatis olime ( mina , rangeboonage , lifelines ) , ma pidin ostma acci lifelinesilt 2 pini vastu ,

rangeboonage oli pinnimüüa.ma maksin raha ära ja life sai pinnid . ta ütles et mingi jama. ma tahtsin ise selle rangega rääkida aga lifelines ütles et kõik korras ja ta ise ajab need asjad .

igatahes selle teema järgi Rangebooonage SCAMMER !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jah , see tõsi et Rangeboonage ise tunnistas msnis et shareb acci , ( adminid kontrollige ipsi )

seal chatis olime ( mina , rangeboonage , lifelines ) , ma pidin ostma acci lifelinesilt 2 pini vastu ,

rangeboonage oli pinnimüüa.ma maksin raha ära ja life sai pinnid . ta ütles et mingi jama. ma tahtsin ise selle rangega rääkida aga lifelines ütles et kõik korras ja ta ise ajab need asjad .

igatahes selle teema järgi Rangebooonage SCAMMER !

 

Correcto, Falken tahtis mult acc osta, aga ma tahtsin vastu 2 pin mida tal ei olnud, ta ostis 2 pin Rangeboonagelt ja rangeboonage andis pinid mulle otse, kui oli falkenilt raha saanud .

 

 

Banned ? :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aap , kuna mina sain siiski acci kätte , siis lifelines ma annan su 1he pinni raha tagasi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.