Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer "Aare" ->

Soovitatud postitused

Võtsin Ancient Bh tagasi,tõestan seda,sorry rsfreak aga mai saanud vaadata,kuidas see seisab.Niisiis kui vaatad seda teemat,siis ütlemaks,et Archimonde 1 pw. on sama mis sina mulle ütlesid,raha on 300k väärtuses rohkem,ehk nüüd 15.3M

Tegin sul def 88,agi 62 ja summ 39.

Vabandust,pange ban kui tahate,aga ütlen sulle enne rsfreak,mai scamminud sult archit,kõik on sama, vaata ise! Järelikult olen kehv vahetaja! Vabandust sulle! Aga enda üle olen õnnelik,et mai scamminud su archimonde 1

Kui peaksin banni saama,tänan kõiki meeldivate elamuste eest!

Aaa jaaa,et vältimaks sinu pahameelt,tegin su archi memberiks. Loodan et see kuhjab vaevatasu. Tänan!:k:


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ta andis accoundi tagasi -.-

Ning arendas seda+tegi p2p .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Irw? Mage tüüp lmao,erinevalt osadest,tunnistan midagi üles! Et,ei tekiks hiljemalt probleeme,on see siis nii suur patt? Tunnistada üles et prolly scammisin??? AH! Tahate pilte,et raha,pank pin ja kõik on samad nagu andis ta kasutaja ;)


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ei saa ausaltöeldes midagi aru.

Seletan sulle lühidalt.

Vahetasime foorumi kasutaja "rsfreak" kasutajad,tema andis archimonde 1 ,mina vastu ancient bh.

Niisiis,võtsin anciendi tagasi,samas,jättes archimondele kõik ta 15.3M ,sama pw mis andis mulle "rsfreak",+ tegin archimonde 1 P2P,niisiis,tunnistan siin teemas et võtsin ancient bh tagasi,aga kui rsfreak sisse tleb annan talle archimonde 1 tagasi,koos 15.3M ja P2P-ga. + sama pw,ple bank pinni .


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nja , Aus Vend .


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Parem valus tõde kui magus vale.

Respect (Y)


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga mai saanud vaadata,kuidas see lihtsalt seisab.

 

Siit moraal: Ärge mängige ruuni, lapsed, ruun hakkab ajudele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik on korras ärge whinege ta üle:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Müts maha!

 

Banni sa küll ei saa..

 

Kui sa midagi ei teinud, siis on ju hea ning peagi võib juhtunu unustada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.