Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õ:mida teha siis kui oled port sarimis ja unustasid coinsid maha(p2p)

Soovitatud postitused

Tere,teen siis pisikese õpetuse neile kes nt on 1 kuud P2P=member ega tea rune mapist suurt midagi.Aitab mölast.(:

Õpetus ise järgmine:

Kuidas toimida siis kui oled port sarimis ja oled teel lessereid tapma ja siis äkki avastad.30GP unustasid maha.

Peab minema panka tagasi?

No ei,kui sul on kotis cooked foodi lähed edasi mööda silda nendest kaptenitest mööda ja lähed viimase silla peale.Seal on kaupmees.Traded temaga ja müüd NT:swordi(cooked) talle maha ja 30GP,ja panka ei pidand minema see ligemal kui pank.

NN Õpetus on minu poolt koostatud 100% ja selle Copymine ja levitamine teistel lehtedel ja foorumites KEELATUD!.:t:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega dray pank ka väga kaugel pole :) Ja ma usun et seal ümbruses on paar lahket inimest ka ;) Ja miks peaksid kõik stuffi kohe kaasa võtma kui seal vhairkeebi stuffi juures bank ju?:D

 

Aga jah,2p?=D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw ma tapsin paar goblinit f2s/p2ps ja jõudsin ka enne :D

Seal samas kohe goblinid idikad :D:D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Irv, mõttetu ju, mis ikka Swordfishist raiskad ? Glory(4) -> Draynor Village . -> Bank -> Port Sarim

 

Säästab toitu. ( Samas pane Ring Of Charos(u) ) vms. peale .

 

0p

 

Lol, Werele 10p nutikuse eest .

 

Sulle mirkon 0, mitte millegi eest, sorry agajah :D


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see pole mingi õpetus... + mul ring of charos(a), ma saaks tasuta, mis sa selle peale kostad, ah?=

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere,teen siis pisikese õpetuse neile kes nt on 1 kuud P2P=member ega tea rune mapist suurt midagi.Aitab mölast.(:

Õpetus ise järgmine:

Kuidas toimida siis kui oled port sarimis ja oled teel lessereid tapma ja siis äkki avastad.30GP unustasid maha.

Peab minema panka tagasi?

No ei,kui sul on kotis cooked foodi lähed edasi mööda silda nendest kaptenitest mööda ja lähed viimase silla peale.Seal on kaupmees.Traded temaga ja müüd NT:swordi(cooked) talle maha ja 30GP,ja panka ei pidand minema see ligemal kui pank.

NN Õpetus on minu poolt koostatud 100% ja selle Copymine ja levitamine teistel lehtedel ja foorumites KEELATUD!.:t:

 

Mina telesin tavaliselt Fala siis

Ja selle amuletiga karamjale.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.