Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer: Imelik, vananimega Jõgevaskillid

Soovitatud postitused

Niisiis, paar nädalata tagasi ostsin kasutaja vibunibu

 

Enivei, enam acci mul pole, andmed on, aga ei koti, teema sellejaoks, et leppisin

Nii kokku, et ma saan vist enda raha tagasi, aga siis kui acc on müüdud, nimelt

tekkisid probleemid, et ma tulen koju, acc on sees jms.

Räägitud vanematega, muidugi enda poolse veana sõimasin+ähvardasin Sander Lehtmet, mille eest ta isa kukkus mind ähvardama ;D aga emaga saime räägitud, et raha tuleb, aga küsimus on et millal, 550 eegist saab 522, 28 eeki maha aja eest , millal ma selle acciga mängisin ( ema nõue: Tasuta lõunaid ei ole olemas ) , kuigi tegin acci ise memberiks ( 100EEK eest solle, sain pinni kasutajalt Genius15 , ty ) , enivei, homme hommikul pöördun politseisse ilmselt, teen 2 avaldust. :)

Mul on proof ka, kohe panen selle siia, enivei, suhtjama lugu, kuna tegin range 93-98 chinnidega, ENDA raha eest, müüsin enda accid maha, et saaks range 99 banked, aga noh.

Niipalju siis sellest .

 

Pildid tulevad kohe -.-

 

2ey8biq.jpg

ny8shk.jpg

 

 

 

 

EDIT:

http://rs2eesti.com/showthread.php?t=23974 , tema acci müügi teema, aga pildiga ikka jama.

 

Ma tahan, et teda veel ei bannitaks, kui see on võimalus, kuna ta müüb ise acci maha nüüd ilmselt, ma tegin talle selgeks, et mul ei ole vaja seda raha taga ajada, Paide , Tallinna 12 on Politsei olemas :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mine menti nagu lubasid.


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Probleem nüüd selles, et ülekande pilt ( scannitud ) vaja siia üles lasta,et modedel ütlemist ei tuleks, pm, kui keegi oskab aidata.

 

Tech, ei saa aru, aga see 1 pilt msn-ist on alles + meie tehingutest on näha, et diil on tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Acc on idee poolest mul alles, aga eile sain üllatuse osaliseks.

Tulin pool 9 töölt, hüppasin chatti, ja boom, öeldi, et mu acc on sees.

Vinge, siis oli 1 chatist küll sees, kes ütles, et ta arvas mu pw ära, aga ei usu seda, prolly see oli Jõgevaskillid, kuna 1kord mul acc oli läinud juba ennem, siis ta võttis acci tagasi, pani pw-ks elvisisdead, ma ei muutnud seda ära, ja ma ütlesin seda talle, nii et Gf Imelik, aka Jõgevaskillid, edu acci müümisel, ma ootan veits enda raha, siis teeme asja ametlikuks :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

esimeseks,

tõesta et mian koguaeg siis oli selle acc'ga ?

teiseks mix sa ytlesid mulle ja mu vanematele et mina ei viici nende andmetega jamada, [ ehk kasutaja esimesed kolm parooli ]

kolmandaks, pane ip et mina olen sees käinud

neljandaks , mix sa ei võta tagasi kui sul on andmed olemas ?

viiendaks, sa ju tead et see acc on varemgi maha myydud,

niiet!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Acc on idee poolest mul alles, aga eile sain üllatuse osaliseks.

Tulin pool 9 töölt, hüppasin chatti, ja boom, öeldi, et mu acc on sees.

Vinge, siis oli 1 chatist küll sees, kes ütles, et ta arvas mu pw ära, aga ei usu seda, prolly see oli Jõgevaskillid, kuna 1kord mul acc oli läinud juba ennem, siis ta võttis acci tagasi, pani pw-ks elvisisdead, ma ei muutnud seda ära, ja ma ütlesin seda talle, nii et Gf Imelik, aka Jõgevaskillid, edu acci müümisel, ma ootan veits enda raha, siis teeme asja ametlikuks :)

pmst on nii , et sa saad selle tagasi võtta,

aga jh ma tahaks ikkagi näha seda pilti kus tõestad et mina olin sees,

mina olen peale seda myyki siis sees olnud kui ma võtsin sinujaoks tagasi , vaatasin panka sinu käsul , et kas kõik on alles, logisin, ja oligi kõik!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
VAATA MÜÜGI TEEMAT AFF, mul on savi, saad aru ?

Mulle pole probleem menti minna, tahad ma teen su vägamaha ja panen su ema ja minu jutud msn-is ka siia ?

 

Pole probleemi !

naq ma kardaks neid näha,

saad mingit kasu sellest ?

vaevalt, ja on yks moodus kuidas sa saaksid teha nii et acc'd ei saa ei mina ega mitte keegi tagsi võtta va sina!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jagad siis andmeid laiali, scammer oled sina, sina oled andmed andnud veel ennem mind kellegile .

Ja ma ootan enda raha. Got proof that u got money , Honey

 

 

 

Not.

Ainult see teab kellele ma olen kunagi ammu selle acc myynud!ehk sellele inimesele kes elab nyyd soomes!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei saa seda tagasi võtta, tulepaide, vaata mu arvuti ja asjad üle, ma ei salvesta mingi sitase acci andmeid, MA TAHAN ENDA RAHA !

aga see pole juba minu probleem kui sa ei salvesta acc andmeid, mina pole siis ju millesgi syydi,


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Need pildid ei tõesta midagi ju !

 

mida nad ei tõesta ?

vaata müügi teemat ja msn-i, leiad seose, ära topi enda nina kuhugi, + mul on 100 tõestajat, et see acc oli eile päeval sees, kui ma olin ise sauel tööl + mul on sellele ka tõestus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kõva mees foorumis, telefonis hea, et verd ei ****unud, aga see selleks, kui oled nii ülbe, siis ole

13 raisk.

tallinna 12 ootab :)

ma võin 13 olla, aga jh, ma tahaks yhte asja õelda aga ma ei tee seda


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ainult see teab kellele ma olen kunagi ammu selle acc myynud!ehk sellele inimesele kes elab nyyd soomes!

 

Irw, seda Soome juttu mine aja oma vanaemale. Olen Hallo poolt. Eks se jõgeva üks scammer jah.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mida nad ei tõesta ?

vaata müügi teemat ja msn-i, leiad seose, ära topi enda nina kuhugi, + mul on 100 tõestajat, et see acc oli eile päeval sees, kui ma olin ise sauel tööl + mul on sellele ka tõestus

aga kulla mees, 100 tõestajat ei ole sama mis yks pilt!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.