Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus woodcutting.

Soovitatud postitused

Niisiis,

 

Arvan et enamus teab et ruunis üks kiiremaid woodcutting arendamis viise on WILLOW-id aga kui sa oled P2P siis on k6ige paremad TEAK.

 

Soovitatavad levelid wc alustamiseks.

 

1-20 : Normal trees müüd maha ja saad natuke raha ka.(Kõige parem koht on Lumbridge castle kõrval.)

 

20-40: Oak-id (Kõige parem koht on Lumbridge castle kõrval.)

 

40-99: Willow-id (üks parimaid woodcutti xp ruunis.) (kõige parem koht Draynor Villages.)

 

50-99: Kui sa oled P2P siis Teak treed. Natuke paremad kui willowid. (Kui MonkeyMaddness tehtud siis kõige parem koht Ape Atollis. Kui ei ole siis Shilo Village lähedal.

 

75: Võid alustada Yewidega , siis need tulevad juba normaalse kiirusega.

PS:Need on väga aeglane xp aga raha jaoks head.(kõige parem koht Grand Exchange juures. Varrock castle taga.)

 

85: Kui sa oled P2P siis kõige paremaid ikka magic trees. (Kõige parem koht Seers Village juures)

PS:Aeglane xp aga hea raha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik räägivad et willowil hea kiire xp aga seni kui ma ise endal wc-d olen arendanud on minumeelest yewides kiirem xp.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Willow mõtetu ikka aga eks igal oma arvamus.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
erm... ma arvan, et kõik oskavad wc teha:Paga nojah kui keegi veel nii hälvar on, et ei oska wc teha(rs lihtsaim skill, loogiliselt) siis ei tea.

 

Hah.?

Ega iga heelium ka ei tea..

Poiss üritab aidata.

:t:


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.