Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Kuidas Powerlevelida hunterit?

Soovitatud postitused

Kuidas powerlevelida Hunterit ?!

Tõlkija : Werefoxy

Originaal õpetus : Vmi90

 

 

Paljudele inimestele jäi arusaamatuks mida Hunter´l püüda , siin see on : kõige kiirem viis kuidas hunterit üles saada.

 

Alustamine:

Esimesed levelid on aeglased, aga kui sul juba suurem level on, tulevad levelid kiiremini. Kui sa arvad , et alguses on XP aeglane siis ära anna alla ;).

 

Et alustada Huntingut, pead sa minema Hunter´i poodi Yanilles , ja mõned asjad endale [ostma. Osta järgmised asjad: 5 box traps, 2 bird snares, a poking stick, 5 butterfly jars, and a butterfly net.

 

Storepic.png

 

Levelid 1-9

Koht: Yanille´st väga palju southeasti.

 

Level ühest , tuleb sul püüda Crimson Swifte. Mine Yanillest southeast (palju), ja leia koht , kus ma pildil olen. Pane maha üks linnulõks ja oota kuni lind lõksu jääb. Kuna sa oled level 1 , saad sa kasutada ainult ühe lõksu. Kui lõks kokku kukub pane see uuesti üles. XP seal on aeglane , aga kuna sa oled level 1 pole sul suurt valikut. Püüa neid linde kuni level 9´ni

 

 

Levelid 9-15

Koht: Northwest Grand Tree´st , Piscatoris fishing area juures.

 

Kui sa oled level 9 Hunter , saad sa püüda Copper Longtail´e. Nad on ikkagi aeglane XP, aga see on siiski parim mida sa teha saad. Mine monkfishide fishing area juurde , ja pane lõks üles , et neid püüda . Ma leidsin , et falconry koht on kiireim. Püüa neid linde kuni Sinu Hunter level on 15.

 

Copperlongtail.png

 

Levelid 15-20

Koht: Copper Longtail´dest Southis.

 

Kui sul on Hunter 15 , pane oma Butterfly net kätte ja mine Southi. Sa näed mõndasi Ruby Harvest liblikaid lendamas. . Lihtsalt kliki neile , et neid püüda , nad on päris lihtsad. Sa saad korraga püüda 5 liblikad , siis lase nad lihtsalt Jar´dest lahti. Nad on hea XP kui sa leiad nende respawn koha (see ei võta kaua). Püüa neid kuni Sinu Hunter level on 20.

 

Rubyharvest.png

 

 

Levelid 20-29

Koht: Southwest Yanille Gnome Gliderist

 

Nüüd sa võid oma Butterfly neti ja jarid droppida.Võta equipment mis sul alles on ja mine Tropical Wingtailide juurde. Nüüd kui sa oled level 20 , saad sa panna 2 lõksu.Pane lõksud umbes sinna kus mina pildil olen. XP On kiirem kuna sul on 20 hunting ja saad panna 2 lõksu , aga see näib aeglane , sest sa pead 9 levelit tegema. Küti neid kuni sul on 29 Hunter.

 

Tropicalwingtails.png

 

 

 

Levelid 29-47

Location: Southeast Canifisest

 

Kui sul on level 29, võta 4 Ropet ja 4 Small fishing neti. Mine canifisesse ja alusta kõndimist southeasti hunter koha juurde , et püüda Green Lizardeid. Kõik mida sa tegema pead on lihtsalt klikkima Young Treede peale. Pärast kui lizard on käes , lihtsalt lase nad lahti. Level 40 hunteriga saad sa üles panna 3 lõksu. Nad on kiire XP , püüa neid kuni level 47´ni

 

 

Levelid 47-59

Koht: Uzerist westis.

 

Kui sul on level 47 , saad sa püüda orange lizardeid. Nemad on samuti kiire XP. ÄRA UNUSTA WATERSKINNE , võta igaksjuhuks ka kaasa knife. Neid on küll piin tuua , aga XP on seda väärt. Lihtsalt sea lõksud ülesse nagu mul pildil. Püüa neid kuni 59 Hunterini.

 

 

orangesalamanders.png

 

 

Levelid 59 - 80

Koht: Castlewarsist northis.

 

Nüüd sa saad püüda Red salamandreid. Need on samad mis teised lizardid, Kui sul on level 60 , saad sa panna 4 lõksu. Siin polegi muud seletada , lihtsalt püüa neid kuni level 80-ni

 

redsalamanders.png

 

Level 80

 

Enne kui sa midagi muud teed , püüa endale Larupia fur ja tee endale Larupia kostüüm. Tegemine nende furi karvaks suurendab Red ChinChompade püüdmist . Sa vajad knifet ja 3 logsi. Mine samasse kohta kus Tropical Wingtailidgi ainult natukene easti. Otsi üles pit , ja sea lõks üles. Siis torgi Larupiat ja kui ta Sind ta ajama hakkab hüppa üle enda lõksu.Larupia kukub sinna sisse ja sa saad hided. Tee seda 3 korda ja mine Varrockisse Fancy Dress shopi ja räägi Fancyga. Tee Armour ja sa saad edasi liikuda.

 

larupia.png

 

Levelid 80-99+

Location: Tropical Wingtailidest Northis

 

Nüüd on aeg parimale XPle. Mine kohta kus mina pildil olen, Ja sea üles 5 lõksu , täpselt samasse kohta kus minul. See garanteerib 100K exp/ h ( Algus vähem , kuid kiire xp siiski ). Lihtsalt püüa neid Chinchompasi selle levelini mida sa tahad.

 

 

redchins.png

 

Level 99

 

Õnnitlen , jõudsitegi selleni . Tee seda edasi , või mine too oma Skillcape mida sa alati tahtnud oled.

 

Emote:

Vmi90-1.gif

 

 

MINA EI TEINUD SEDA ÕPETUST , VAID TÕLKISIN SELLE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea õpetus 10p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

hea õpetus, 9p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea Õpetus 10p !


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Okei, üks parimaid õpetusi mis siin foorumis on, kõik ilusti välja toodud jne..

10p :P


OMGLOL.png

MSN : [email:ofxdw7mx]Pimpvend@hotmail.com[/email:ofxdw7mx]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah tõlgitud 5p saad.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Larupia kostüümi tegemiseks vaja 1 fine fur(mütsi jaoks) ja 2 tatty fur (keha ja jalgade jaoks)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui arendan huntingut selle õptuse järgi kaua tundides läheb aega umbes et hunting 40 teha?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.