Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer ! | Tuusjalgrobi

Soovitatud postitused

Ostsin nii 2 nädalat tagasi accoundi , sain kaasa kõik koodid , pinnid jne .

avastasin , et account oli nädala pärast scammitud .

Küsisin siis robilt teise msniga huvi pärast et mis acounte ta müüb , muidugi vastas ta kohe et r4ng3r n0 1 - te . siis ütlesin et sa olid rs2eestis selle mulle müünud ja peale seda tuli mulle block msnis . Pilt on ka muidugi siin !

 

wtfer2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

uurisin kasutaja müügi teemat. nägin teemat kus ta seda müüb, tõesti sa olid sinna kirjutanud tema kohta et scammer ( tõmbas acci tagasi ) ma kustutasin selle posti ära, sest ilma tõenditeta pole lubatud kedagi süüdistada.

kui aga vaatasin post ettepoole, ütles ta selgelt et müüs selle sulle.

paistab et sai busted?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
uurisin kasutaja müügi teemat. nägin teemat kus ta seda müüb, tõesti sa olid sinna kirjutanud tema kohta et scammer ( tõmbas acci tagasi ) ma kustutasin selle posti ära, sest ilma tõenditeta pole lubatud kedagi süüdistada.

kui aga vaatasin post ettepoole, ütles ta selgelt et müüs selle sulle.

paistab et sai busted?

 

Ega ongi niii jah !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

ei.. sa ütlesid, et peale seda jura, sa lisasid ta oma mingi teise msniga - msni.

ja seal sa küsisid mis kasutajaid ta müüb, tahan seda kohta kus ta ütles, et ranger on müügis. (msnis)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ei.. sa ütlesid, et peale seda jura, sa lisasid ta oma mingi teise msniga - msni.

ja seal sa küsisid mis kasutajaid ta müüb, tahan seda kohta kus ta ütles, et ranger on müügis.

 

Seda pilti mul ei ole , aga recid mis ta andis ei toiminud . mnjah , igaljuhul hoiatan ma siuke tüüübi eest , accoundi mul arvatavasti tagasi saada enam võimalik ei ole .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.