Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: Kuidas tradeda BH-s

Soovitatud postitused

VIP

PS. võib sisaldada kirjakaid :D

Nii saate pmst iga leveliga tega.

 

Level 3 - 55: Low-level crater

Tahad osta raha level 3? Vabandust, et pean ütlema kuid seda ei juhtu. Et see töötaks peab olema

vähemalt level 25-55

 

Nõuded:

Runescape kasutaja koos combat 25-55

32 Magic et teha Bounty Locate Spelli

Et saaksid tappa oma vastase(milli müüa)

 

Alustame Siis

 

Räägi oma ostja/müüjaga MSN/Aim-is.ÄRA KUNAGI räägi Runescapes või Runescape Private Chatis.Leppige kokku palju te ostate/müüte.Kuna sa oled level 25-55,siis su ostjal pole prayer 25,aga see pole probleem sellel meetotil.

Mõlemad pooled peaksid otsustama mis asja(asju)on nad nõus ostma.See meetot on väga turvaline,niiet otsustame et tahame osta 1.6m level 40-nele.

 

(Selles osas olen mina müüja)

 

Ma kohtun ostjaga ühes väikses Bounty Hunter worldis.Nüüd,et see kiiresti teha, oleks tark teha trade õhtul,kui Bounty Hunter pole üle kuhjatud.Ma võtan kaasa Wizard hat (g), Wizard Robe Body (g), Green D'Hide Chaps (g), ja Strenght Amulet (T), kuna need on kõik 1.6m qp.

 

Nüüd jätke meelde, ma jätan oma IM akna lahti koos ostja aknaga ja tema signaalil lähen sisse.Ostja ütleb mulle siis kas ma olen ta target.Kui ta ütleb,et ma olen siis ta vajutab Bounty Locate ja tapab mu ära.Ta ei saa Drop Penaltyt ja lahkub rõõmsalt oma 1.6m.

 

*PS*Kui mu ostja ei olnu mu target, siis lihtsalt lahku craterist ja tuleme tagasi sisse kuni ma olen ta target ja ta tapab mu ära.

 

 

Level 50 - 100: medium-level crater

 

Räägi oma ostja/müüjaga MSN/Aim-is.Kunagi ära räägi Runescapes ega Private Chatis.Leppige kokku summa.

Mõlemad pooled peavad otsustama mis asju nad on nõus vahetama.See meetot on väga turvaline,niiet otsustame et me müüme talle 5m gp.Palun võtke teada et paljudel müüjatel võiks olla defence 40,ja kui müüjal on defence 40 käib see poole kiiremini.Aga ei pea olema 40 Defence müüjal,aga sa pead tegema rohkem trippe.

Ütleme et mina(Müüja) on 40 defence.Ma võin võtta full Zamorak(mis on 2.5m) ja lasta end tappa oma ostjal.2 trippi ja vahetus on korras.

 

Nüüd ütleme et mina(Müüja) pole defence 40.Siis on su parim lootus teha trade niimoodi; a Wizard hat (g), Wizard Robe Body (g), Green D'Hide Chaps (g), and a Strength Amulet (T).

 

Olgu,mõlemad pooled peaksid kohtuma Saksa Worldis, 122, kuna see on kõige vähem inimeste world Medium levelite jaoks.Nüüd jätke meelde, mina jätan oma IM akna koos oma customeri aknaga lahti ja tema signaali lähen sisse Medium-level craterisse.Minu ostja ütleb kas ma olen ta target või ei ole.Kui ta ütleb,et olen siis ta kasutab Bounty Locate spelli ja teleb minu juurde.Siis ta tapab mu ja ta ei saa Penaltyt ja lahkub õnnelikult oma rahaga.Kuid kui ma ei ole ta target,lähme välja ja tuleme niikaua sisse ja välja kuni olen ta target.

 

Tõlkis: Sasuke


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Vaata üles :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Noh ongi aga foorumirahvas rs2eestis tahab ka teada kuidas BH-s trade käib :)


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht mõttetu õpetus, sest siit foorumist oskab umbes 95% inimestest RWT'da :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
väga mõtetu, inimesed oskavad seda , lähevad yhte samma kohta, keskele logivad korraga sisse, tapavad ära , teeb x logi , kõik! palju kergem

 

kui sa nii palju targem oled eks tee siis oma peaga mõni õpetus?

ja miks sa üldse vingud, äkki keegi ei teadnud mis moodi asi käib vms.minuarust on hea õpetus mis sest et copy paste kuigi ma ei tea kus kohast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sasuke, mõttetu vend oled. Tõlgid otse LOL ?

"Tahad osta raha level 3" ? Mis mõttes?

"Kõige mõtekam on minna bountysse õhtul, sest siis kõige vähem inimesi.." Kõrgelt kukkund oled vist? ÕHTUL ON SEE ÜLE RAHVASTATUD!

0p tõlke eest, rep miinusmiinusmiinus ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sasuke, mõttetu vend oled. Tõlgid otse LOL ?

"Tahad osta raha level 3" ? Mis mõttes?

"Kõige mõtekam on minna bountysse õhtul, sest siis kõige vähem inimesi.." Kõrgelt kukkund oled vist? ÕHTUL ON SEE ÜLE RAHVASTATUD!

0p tõlke eest, rep miinusmiinusmiinus ..

 

no pohhui ju nüüd on vapsjee 3 Bh maailma vist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.