Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kahtlane! Est Matu

Soovitatud postitused

On nagu suhtkoth scammer.

Kui ma ei saa täna passi siis ma panen pildid ülesse.

Pidime vahetama Kalamuhv(minu oma) ja Uber P I X Y(tema oma )vastu.

 

Andsin kalamuhvi kõik andmed ja tema logis välja.(ütles et teeb resa)

 

Siis saatis foorumis pm et annab õhta passi.

no tuli siis sisse ja andis mulle Est Ranggirli panti.

Ütles et logi korra välja.Logisin siis ütles et teeb uueti resa ja siis proovisin Est ranggirliga sisse ei saanud.Siia maani pole msn-i tulnud.

 

//:EDIT:KUi TÄNA PASSI EI OLE UPIND PILDID!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

irw see renge pur ise on üks kahtlane vant lasin tal str teha, siis vaatan mainiga et ta on p2p bounty worldis. muutsin purel pw asjad ära vaatan, vant tegi mul def lvli, käis bountys sai surma seal ddp+ asjad olid kadund, siis raiskas kõik raha ära mingite monkide peale kuigi ütlesin et ostku salmone, siis ostis veel combat braceleti ja kui ütlesin et miks ostsid selle siis ütles et ma ei tea ise ka mis pangas on. kuigi combat braceleti seal plnud.

ja siis tahtis veel mu käest raha saada kuigi raiskas pure pealt kõik ära ja käis bh's suremas + tegi def lvli purel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
irw see renge pur ise on üks kahtlane vant lasin tal str teha, siis vaatan mainiga et ta on p2p bounty worldis. muutsin purel pw asjad ära vaatan, vant tegi mul def lvli, käis bountys sai surma seal ddp+ asjad olid kadund, siis raiskas kõik raha ära mingite monkide peale kuigi ütlesin et ostku salmone, siis ostis veel combat braceleti ja kui ütlesin et miks ostsid selle siis ütles et ma ei tea ise ka mis pangas on. kuigi combat braceleti seal plnud.

ja siis tahtis veel mu käest raha saada kuigi raiskas pure pealt kõik ära ja käis bh's suremas + tegi def lvli purel

 

tra sa üldse inised suur asi saan kalamuhvi tagasi maksan sulle kuradi dds raha kinni.JA SUL OLI SEE COMBAT VÄRK KÄES JUBA TONT.JA DEF-I POLE MA KA SUL TEINUD JA MÕTLE AJUGA SEST MUIDU OLEKS SUL TULNUD CMB LVL.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tra sa üldse inised suur asi saan kalamuhvi tagasi maksan sulle kuradi dds raha kinni.JA SUL OLI SEE COMBAT VÄRK KÄES JUBA TONT.JA DEF-I POLE MA KA SUL TEINUD JA MÕTLE AJUGA SEST MUIDU OLEKS SUL TULNUD CMB LVL.

 

1 def lvl ei tõsta cb lvli ja oota kohe upin statside ja panga before/after pildid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
1 def lvl ei tõsta cb lvli ja oota kohe upin statside ja panga before/after pildid

 

lol ma oskan ka sealt võtta,kes sulle myys ma vaatasin need pildid üle.

JA kui ma ka selle tegin ei saa selle eest BANNI FROOB.

Ja ei sp2mmi minu teemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suht lahe^^ mina olen scammer aga ma ei tea midagi sellest.

rägi mulle siis msn'is mida ma ka teinud olen..

msn [email:10iw0xj2]soe_kakuke@hotmail.com[/email:10iw0xj2]

 

NB : MÕTLE MIDAGI HUVITAVAT VÄLJA ^^

 

ou rjeeebööörn^^ pane mulle pliis see kahtlase isiku märk :D siis ma olen lahe.

eest ära siga tuleb lalalalal^^

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
päris kena tüda pilt "MATUL" dp on :D

aga jah minu msn on soe_kakuke@hotmail.com

zos mul fanclub

 

Su fännklubi liige teab su rs kasutaja parooli ka.?

Nice try.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.