Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Wazzup.

Soovitatud postitused

Kuigi mul ei ole tõestust, teised kasutajad, olge ettevaatlikumad. Nii, kuskil detsembris ma ostsin enda healt IRL sõbralt must1kult kasutaja Wor333, mille ta vahetas enda pure vastu kasutajaga Wazzup. Must1k sai endaga kaasa vanad reqid ja valed esimesed paroolid. Siis, kui ma selle kasutajaga mängima hakkasin hakkas juba siis peale ta mõttetu mölin, lubas acci tagasi võtta jms. saatsin ta mitmeid kordi *****, arvasin, et selline alaarenenud idioot ei oska tagasi võtta, mul olid juba enda reqid jms. peal, siis arvasin, et nüüd on kõik OK. Siis juhtus niimoodi, et 8.03 läksin läpakat ostma, ostsin ära, läksin koju, kontrollisin kas kõik on ok jms. hakkasin runesse minema ning nägin, et account on locked turvalisuse mõttes. Siis sain aru, et keegi muu, kui Wazzup see ei saa olla, kuna see acc oli tema tehtud ning must1k sai kaasa vale informatsiooni. Ainus screen, mis mul anda on, on see, kus on kirjas, et minu request on denied. GF.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hale vend küll. ma pidin ta headshoti vms vastu vahetama ranged pure. ma andsin pure, ta headshot652'e ütles et reqs õiged. ma proovisin, olid valed, rolverts proovis, olid ka valed, ta ikka ajas et õiged, minu acci tagasi ei andnud ja headshoti võttis ka tagasi. respect sellisele tõesti..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol lol ja veel kord lol kuda ta sai acc locked panna kui ta polnud kell 7 kodus like wtf ?

ise olen naaber ja kui ma kell 7 koju tulin polnud kedagi kodus arvatavasti maal ehitamas.

Ja muide kui ta kasutaja maha müüs scammis ta must1kult tagasi või ei ??

 

 

aga kui scammer siis scammer igatahes scammis koguaeg rs-is r scymme rotis in irl-is jne!

 

ega elvapoiss ise sa kh parem pole siiamaani pole mark1160 tagasi andnud


sig1.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

****i, te Elvakad olete puudega ? ( VA Rolv. , martin347 vms. ) Täitsa *****s, mis legende mulle on Wazzup'ist, Brian NRG'st jne. räägitud. (Y) ! Back on topic.

 

:// Irw, keda see kellaaeg kotib, see oli aeg, millal ma chekkasin rune acci, piider.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.