Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer KAPO!!

Soovitatud postitused

Kasutaja scammis mult membership PINI. Lubas raha üle kanda, kuid siis hakkas ajama miskit jura, et ta pangakontole on blokk peale pantud ja raha üle kanda ei saa. Kasutaja ignoreerib mind ja ei vasta sõnumitele.

Täielik scammer.

 

 

msni logist mul pilti ei ole, kuid privaatsõnumist foorumis aga küll.

 

pilt tema vabandusest:

 

proofxm9.jpg

 

praegu just ilmus kasutaja ka msni, kuid kui küsisin talt raha kohta blokeeris mind jällegi ära.

samuti ütles kasutaja veel et tal pohhui kui ma negatiivse panen, tema nagunii tagasisidesi ei kogu. nii et tegu on tõelise scammeriga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma ütlesin, et mul ei ole msni tekstist pilti alles. Igastahes hoitasin rahvast scammeri eest ja kui mind ei usuta siis ei ole midagi teha. Aga täpselt nii see oli, nagu mina väidan. kapo ütles et tal on pohui negatiivsest tagasisidest, kuna ta neid ei kogu.

 

ja muide, kas sellise asja eest saab ka politseisse pöörduda? msni logisi peaks saama ka mingitmoodi välja võtta, kui neid ei salvestata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõik räägivad et pöörduvad.

aga kas keegi selle Haapsalu paksmao juurde on julgenud minna?hui on ju.mis te ähvardate kui te seda tõeks ei tee.osad lubasid sellel Martin Põldmaal hambad sisse lüüa ja kuskile karjääri ära uputada raisa.aga niipalju kui ma lehest lugenud olen surmakuulututest siis seal pole küll Martin Põldmaad olnud nii et pole vist mõtet nii ähvardada?aga noh eks sina oled teistsugune inimene edu raha tagasi saamisega :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

msn on tal selline:

msnlm7.jpg

igastahes see ei muuda midagi mis ta msn on, kuna olen 100% kindel et tegu on sama isikuga, kes muga msnis rääkis. põhjendus lihtne: ta saatis mulle foorumisse ju sõnumi samal pangakonto blokeerimis teemal, mida msnisgi jahus :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.