Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer La Puhh !!!

Soovitatud postitused

VIP

Lubas pini osta sara plate vastu...Antsime pini ära s6braga...Siis vend andis lvl 3 skiller vastu kellel total 291...Mingi 100k see sitt mees väärt ( kuigi isel ubas plate anda ) ja nyyd ytleb et tal ple raha plate jaoks jne.

 

89228464hp0.jpg

 

Nüüd läks msnist välja.

 

Proof kui lubas osta sara platega :

 

sdfsdfmu5.png

 

Ban sitale :(


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jep...Reborn nägi ka kui g4ng pinne myys...Mina myysin ka hommikul aga mul oli pin vale...Vb ei olnud...vb scammis tema :(


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ta ise ei julge vist midagi öelda...Kogui aeg rääkis et tal sitax poste ja hea maine et ta ei scammi...ikkagi scammis krt kyll....õnneks ei olenud see mina...kuigu ta eile proovis kyll..:D

 

Ongi...kekutab et hea maine ja 600+ posti...Mingi 1 p2evaga tegi postid nagunii l2bi ohvtopikus xD


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

No pmst kui lubas sara platei anda, te andsite talle ette pinni aga andis vastu hoopis migni pasa skilleri siis scamm jah.

lisa pilt sellest kus sa andsid talle kasutaja siis saab banned. // saada see mulle posti ja ära midagi pildilt maha tõmba

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Hahaha!!! Ma olen KORDUVALT öelnud, et sa scammis ja et ta scammib veel. Kurat, kuidas te aru ei saa..... Scammer oled, scammeriks jäädki.... Kahju, et sinuga nii juhtus :) Aga noh, pinne saab kergelt teha, nii et suur kaotus ei olnud. Vähemalt mitte irl raha ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

tänx.


Ma kardan,et puumatomm plahvatab ja me kõik sureme ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.