Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer - Martin Põldma

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Negaal:

Täna sai see tüüp Raiko Saarejõe/Martin Põldma[Kelle arvele raha kanti] jälle hakkama ühe eduka pettusega, mina ei olnud see kes kasutaja ostis/sellega mängis, kui üle sai mu sõber.

 

Maksis 300kr kasutaja eest.

 

23:59 , tüüp läks just MSN'ist offline ja küllap pani bloki kah.

 

Kogu see scammimise värk, suht haige, inimesed ei leia talvel paremat tööd =/

 

Edit:

Odvalt lõuga tuleks anda sellele tüübile.

 

Täpselt...nad mõlemad scammerid ja ma tahaks näha mida martin ja raiko enda vabanduseks nyyd välja mõtlevad...hmmm

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

usu mind sa ei taha teada.ma tean vist "mõtlevad uue scämmi ja scämmivad"?

aga mina soovitaks teil minna näiteks sinna haapsallu või kus need tolgused elavad siit ma olen lugenud et need alles suht põnnid kah nii et küsite ntx haapsalus nooremte laste käest (7-15) et kas keegi teab seda ja seda tüüpi kui teavad siis äkki annavad koduse aadressi või kust teda leida võib ja otsite ülesse raputate korra (EI LÖÖ) ja ütlete "kui raha tagasi ei maksa lähme sinuga koos Politseisse Haapsalus kindlasti on olemas selline koht) aga seda arvan mina sest niisama vaevalt te midagi tagasi sealt saate (kui on rämps kustutage"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen kuulnud, et see Raiko on 10 aastane. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OI plää,ma tean neist vähemalt 1,see Raiko,kindlasti olen näinud,ise elan Taeblas,11 KM ---> Haapsalu,ja võib ka juhtuda et olen seda tempo näinud,kuigi tunduds norm tüüb foorumis,aga nh esmapilk võib olla petlik,ei uskunud et osutub scammeriks!


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Raiko ja Tempo on mõlemad 15-16 ja Raiko kaalub vabalt 110+ kg, et jah...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Äkki saaks min***d tõestuseid, et raha oled kandnud talle või msn logidest mingi pilt. Siis banniks ära, muidu see Raiko müüs ühele tuttavale selle r 4 p 1 d'i ja scammis tagasi, 400.- sai see vend üle. Rs2eesti acc on tal tupsu, ma ei tea võtke ühendust äkki ta tuleb teiega uksetaha.


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

njahm pmst kui minna rohkem kui üksi ja pekid taguda sixpackiks küll ta siis aru saama hakkab.ega siit foorumist ainult üks inimene haapsalus või selle lähedal ei ela ju.pmst soovitaks kõigil kes on temalt üle saanud üksteisega ühendust võtta lepite aja kokku ja käite tal külas ära vaatate mis raibe räägib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
njahm pmst kui minna rohkem kui üksi ja pekid taguda sixpackiks küll ta siis aru saama hakkab.ega siit foorumist ainult üks inimene haapsalus või selle lähedal ei ela ju.pmst soovitaks kõigil kes on temalt üle saanud üksteisega ühendust võtta lepite aja kokku ja käite tal külas ära vaatate mis raibe räägib.

 

Helistage talle? Emale , vanaisale või õele või kellele iganes?. Ma usun et sellest on ikka kasu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Kussjuures peaks olema küll, üks kes minu kasutaja tagasi võttis kunagi, seibisin ta vanema numbri ja helistasin rääkisin loo ära, järgmine hetk oli msnis ja pidasime läbirääkimisi, sain oma raha tagasi.

 

// oleneb inimesest, selle värdja puhul tuleb kohale minna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kussjuures peaks olema küll, üks kes minu kasutaja tagasi võttis kunagi, seibisin ta vanema numbri ja helistasin rääkisin loo ära, järgmine hetk oli msnis ja pidasime läbirääkimisi, sain oma raha tagasi.

 

// oleneb inimesest, selle värdja puhul tuleb kohale minna.

 

Eks need scammerid tavaliselt ongi sellised memmekad ju? :)


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

no vot seegi on hea mõte.

pmst tegelt see teema ei puuduta üldse mind sest mina ei tunne neid ega pole ka nendega ebameeldivalt lõppenud ärisid teinud mina lihtsalt üritan siin soovitada mis teha vms.pmst kui te võtate selle telefoni raamatu lahti äkki seal on olemas ta ema või isa number?küsite kas teie poeg on see tolgus kui ütleb et jah siis küsite et kas oleks võimalik kiiremas korras selle nädala jooksul kokku saada sest on juhtunud midagi väga rumalat (ise võtad tõestused kaasa) ja saad nendega kokku ja ma arvan et ta vanematel ikka niipalju aju on...noh tgelt võivad need ka veits puudega olla nagu nende poeg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Seda arvad sina.... :/


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mind?:D

ta pole veel jõudnud jah.ma ajan pmst äri ainult rahvaga nii rs teemal et las kirjutavad mulle siia Pm-i ja siis vaatan kas tasub või ei kirjutan ntx ta msn-i Otsingusse ja vaatan kas on teemasid kus ta oleks millegagi kahtlasega hakkama saanud.kui jah siis Busted ja kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nojah, selleks see Tempo nii aktiivselt seda Raiko Saarjõe-d kaitses. Tegutsevad koos propably.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina, ei kaitse siin kedagi. Aga tean teda lihtsalt hea sõbrana, et pole kedagi scamminud. Pole mõtet lahe olla ja scammimisega kaasa minna. P*tsi, ja kui keegi nüüd Eestis veel scammi saab on kohe Martin v Raiko. Mina olen ka scammi saanud paar korda, aga ei aja nende peale süüd, kuna Martin pole kedagi scammind ja Hea sõbrane ei valetaks ta mulle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.