Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pitpro - Lasi pinni üle

Soovitatud postitused

tahtsin müüa pin, nagu arvasin et äkki on normaalne vend, ja ei scammi, aga ei, panin msni kinni, kuid ma arvan siin on suht palju tõeneid.

 

TEEMAT MITTE KINNI PANNA NIIKAUA, KUNI OLEN SITA ÜLES LEIDNUD PALUN, MITTE BANNIDA KA TEDA NIIPEA.

 

Rapidload, või keegi mode kes saab, palun ta IP, ja keegi nagu saaks IP järgi üles otsida, kus elab.

 

Pmst saan nagu sõita autoga, mitte ise, vaid saan nagu sõbraga sõita, ja kui saan õige aadressi, lähen ka kohale.

 

Tema ema/isa/kodu telefonid on väga teretulnud.

 

Kui keegi annab 100% kindla info, nii, et ma oma 75.- ka saan, annan vaevatasu.

 

Ma ei otsi teda üles selle raha pärast, mul on sellest ausaltöeldes jumala pohh*i, aga põhimõtte pärast, ta pidi mulle saatma ju 75.- selle pinni eest, aga noh ku tahab nii, siis nii.

 

Pildid pm tekstist:

 

Siin on näha kuidas me diili peale saime.

scapt5.png

 

Ma arvan et selle teksti järgi saab aru, et ta scammis mind.

scamqo0.png

 

PALUN IP'D, KOGU INFOT TEMA KOHTA VÕTAN VASTU!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sul ei ole IP-ga mitte midagi teha . IP järgi võid sa teha ainult IPTRACE , millega saad tavaliselt ainult linna teada.

Normal , ma arvan ,et sina oled mõtetu tatt , kes ainult ropendab ja tatistab.

Oma mure ,et üle said.

Anyway Gl 75.- otsimisel.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sul ei ole IP-ga mitte midagi teha . IP järgi võid sa teha ainult IPTRACE , millega saad tavaliselt ainult linna teada.

Normal , ma arvan ,et sina oled mõtetu tatt , kes ainult ropendab ja tatistab.

Oma mure ,et üle said.

Anyway Gl 75.- otsimisel.

 

Nojah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jälle...Tee msn lahti(Arvatavasti kasutad Windos Live Messengeri),siis seal üleval reas on Files.Sealt võtad View messenger history.Siis tulevad msni aadressid ette kes sul msnis on(Mitte need kes ignore listis vms on,i guess) ja võtad siis selle PitPro msni adre.Siis peaks tulema lahti teie msni vestlused.Pilti oskad ju teha.Niiet,kerge?:D Pmst peaks igal ühel salvestama.Muidu jah,edu siis tema otsimisega,arvatavasti ei leia sa teda ülesse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.