Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline

Rs2eesti membushop

Soovitatud postitused

Külaline

Mul on rõõm Teile teatada, et rs2eesti ametlik membushop on taas kord töökorras ja võtab vastu rõõmsalt kliente.

 

RS2EESTI MEMBU-SHOP

 

Võtsin vaevaks muretseda ka teine telefon ja number, mis on mu läheduses 24 tundi ööpäevas. Helista kasvõi kell 3 öösel. Kahjuks aga kõike küsida ei tohi.

 

Selleks, et ei tekiks jamasid (refund, negatiivne krediit jms.) nagu eelmine kord, olen maksemeetodiks võtnud paybycashi. Sellest tulenevalt ka väike hinnatõus.

 

RS2EESTI MEMBU-SHOP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas

Kui sa tahad saada 100% memberiks ilma probleemideta ning mõtteta, et võibolla saad üle, aka keegi võib sind scammida siis pole kirves midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ostan lisa msn : humanfromtexas@hotmail.com

 

ostan 1 kuu lisa msn : humanfromtexas@hotmail.com

 

hmm millegipärast arvan et ta ei lisa sind, aga mine tea. Ikkagi sina ostad ja võiks ise lisada?

 

http://www.rs2eesti.com/showthread.php?t=20833

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Author of the topic Postitas
mul on negatiivne membu aeg,palju maksma läheb et sellest lahti saaks

 

 

oleneb mitu kuud sul on negatiivset.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Author of the topic Postitas

Moment ajutiselt p2p tegemine peatatud kuni ma mõningates asjades selgustele jõuan. Päevast-päeva on mul tuhandetes ridades koodi vaja kirjutada seoses tulevate uunedustega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.