Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Prison break

Soovitatud postitused

Hmm, kui telekast tuleb ja satun peale vaatan, niipalju huvi ei paku, et hakkaks tirima. Dr House ja Grey's Anatomy meeldivad mulle sitaks rohkem, Las Vegas on ka sellest parem. Nip/Tuck ownis neid kõike kunagi, aga lõppes ära :D Peaks tirima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm, kui telekast tuleb ja satun peale vaatan, niipalju huvi ei paku, et hakkaks tirima. Dr House ja Grey's Anatomy meeldivad mulle sitaks rohkem, Las Vegas on ka sellest parem. Nip/Tuck ownis neid kõike kunagi, aga lõppes ära :D Peaks tirima.

 

No eks see kõigi enda maitse, mulle näiteks meeldib ilgelt Prison Break ja Dr House. Aga need Grey's Anatomy ja Nip/Tuck on MINU arust täiesti saastad. Ei ürita neid solvata vm, aga see on minu arvamus:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Väga meeldib, olen TV3-ega ühel kaugusel :P

Hetkel küll et iga minut on Põgenemises PÕNEV :D

Kümme pluss punkti annaks kohe :P


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No eks see kõigi enda maitse, mulle näiteks meeldib ilgelt Prison Break ja Dr House. Aga need Grey's Anatomy ja Nip/Tuck on MINU arust täiesti saastad. Ei ürita neid solvata vm, aga see on minu arvamus:)

 

Eiei, pohhuj :D Keegi siin üldse Heroes't vaatab ka :D ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

OFFTOPIC DIPSET JORT!

Endal Episode 9 tõmmatud. kohe vaatama.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuna Episode 10 tuleb? 9 oli suht huvitav. Eit tegi päris kavala lükke ;) "Ma olen kõigest järelvaataja" :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei tea kas mulle tundub ainult nii, aga esimesed hooajad filmidel on nagu kõige paremad, järgmised kisuvad iagavamaks juba :D

see käib ka prison break kohta

 

tavaliselt nii ongi. Mulle ka tundub vähemalt nii, aga PB igavaks pole minu jaoks läinud veel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma vaatan ka herost aga , ma ei ole päris k6ike esimesi osi näinud kuna ei vaadanud kohe ja suvel sai kordusi vaadatud,

muidu sut k6vv,

nad v6iks mingi 2h näidata järjest et reklaami pause poleks :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.