Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

ÕPETUS: Kuidas Pilti Lõigata, Kuhu Upida Ja Muu Säärane

Soovitatud postitused

VIP

Paljud siin ütlevad, et ei oska pildi lõigata. nii et mõtlesin siis, et panen siia ühe õpetuse kuigi see on on väga lihtne.

 

Alguses kui tahad pilti teha vajutad klaviatuuril sellist klahvi nagu Prt Scr/SysRq siis lähed avad painti ning hoiad Ctrl all ja vajutad V tähte ning su pilt ilmub sinna.

 

siis, et seda pilti lõigata tuleb sul vajutada painit tööriista ribal sellist nuppu:

21kdoj6.png

 

ning saad teha kasti ümber sellele, mida tahad üles panna. Siis võtad parem klõps hiirel ja copyd/kopeerid selle osa millele sa ruudu ümber tõmbasid. siis võtad ülevalt fail --> ja sealt New/Uus, see tektiab sulle uue lehe siis paned seal valge peale teisele poole klõpsu ja paste/kleebi. ning ilmub sulle cutitud/lõigatud pilt.

Kuidas saada ära valget tausta selle ümbert?

Pole midagi muud kui klõpsad selle ruudu pealt , mida kasutasid kuttimiseks, näiteks pliiatsi peale.

21kdoj6.png

 

Alla paremasse nurka tekib sulle pisike ruut ning kui viid hiire selle peale tekib sul kahepoolega nool.ning viid selle ülespoole nii, et valget tausta enam ei jää.

 

 

ipuxq8.png

Kuidas salvestada pilti?

 

võtad ülevalt ribalt fail --> salvesta nimega ja sulle tekib väike kast, seal kirjutad oma pildile nime ja all on salvestustüüp/save

type sealt valid PNG. ning siis valid koha kuhu oma pilt arvutis salvestada ning lõpuks paned salvesta.

 

 

 

2w3z1iw.png

 

Uppida saad pilti näiteks http://www.tinypic.com sealt võtad browse --> koht kuhu pildi salvestasid arvutis--> vajutad pilti peale --> Ava --> host it.

2928xt5.png

 

 

ning seal valid sellise varjandi:

 

 

 

23koexd.png

 

loodan, et nüüd oskavad kõik pilti lõigata ja uppida.

:)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

k. teen pildid ymber

 

nii . parandasin. :)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

BMP on küll viimane milleks salvestad:S See nii suur, et paha hakkab PNG


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ma ei tea. ma olen koguaeg teinud bmp. aga njh.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selline teema olemas, aga korralikult tehtud - hästi tehtud :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mõtetu/halvasti tehtud õpetus, sry :(

 

ennem võiks foorumist otsida kah, kas taoline õpetus on juba olemas !! :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aitäh ! :) aitas palju :P


<3

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
lol seda oskab isegi tita mul klassivennal on vend mingi 5 aastane ja teeb seda jumala kiirelt

Tyra sa oled ikak eritaun.ee

ma kardan arvama et sa ise oled alla 3'me. kuna bongscape teemas kysisid 100korda kas ja kuna saab mängida. kuigi alati oli sulle bong vastuse õelnud, ja ma kardan arvama et sa ise ei suudaks seda väljamõelda. ma mõtlen õpetust.

Ja nahhuimisse minuasi on vana su sõber on . vaevalt sul yldse sõpru on .


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Downloadige knapshot ja lõigake automaatselt ;)

 

Ja pilt ka ilus puhas: http://www.upload.vahvel.net/pildid/quality.png


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
jh ei oskagi nagu sinuga eesotsas

Tyra sa oled ikka niiäge. mine vittu ahv. vaata ennast. ma tegin selle õpetuse sellepärast et need saaksid võtta siit ja õppida mitte sina saksid mölised. mine ime piisoni vittu.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea õpetus. Näitasin sõbrale, tal oli abi sellest. 9p


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tyra sa oled ikka niiäge. mine vittu ahv. vaata ennast. ma tegin selle õpetuse sellepärast et need saaksid võtta siit ja õppida mitte sina saksid mölised. mine ime piisoni vittu.

 

lol seda ei peagi õppima see tuleb ise enesest ja teema on vale koha peal peaks olema nagu vahvli õpetuste all mitte rune omade aga jh õpetus 7p

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
lol seda ei peagi õppima see tuleb ise enesest ja teema on vale koha peal peaks olema nagu vahvli õpetuste all mitte rune omade aga jh õpetus 7p

Kuule nulltehinguga ohmoon ole vait juba. see teema on rs2eesti ajast . taun, siis polnud vabaaja foorum vaid oli rs foorum .

Ise enesest ? ei tule ikka kyll.

mine vaata p2evikuid, esimesed 10 lehte on niiet on väike pilt levelist ja suur valge laik juures.

Mine pane põlema ennast tamiil:torch:


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol seda ei peagi õppima see tuleb ise enesest ja teema on vale koha peal peaks olema nagu vahvli õpetuste all mitte rune omade aga jh õpetus 7p

 

t*ra m*nn JÄÄ VAIT JUBA !

putsi foorumi tulid olid mis ma tegema pean koolis pekstakse koguaeg ja järgmine päev ah üksai jalaga näkku ma nüüd kõva mees tra sa oled mingi loll v ?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

yles pildi formaat vale . Teglt on hea formaat png.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Muutsin esimest posti veits.

 

Bump!


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Norm

Neid 6petus juba siin tehtud

ja see on siin olnud juba aasta. Ehk www.rs2eesti.com ajast


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Hea õpetus 5+


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.