Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rob1n hood8

Soovitatud postitused

pidin ostma talt pini siis 1.5mil. asjadeks valisime zammy pl8body ja kite.

432.JPG

433.JPG

sain mingi pini mis oli invalid.

panen ka msn logi. soovitan selle hoolikalt läbi lugeda ja seda mõttega. sest tema jutt on väga kahtlane, ta ise ka eriti ei saand aru vist mida rääkis.

panen tekstist sellised paremad kohad:D mis olid natuke naljakamad. nutke või naerge a mul rahast kahju pole peamine, et endal lõbus oleks.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

8.JPG

9.JPG

10.JPG

ja minu arust kõige parem pilt, kus tüüp rääkis ennast ilusti sisse

11.JPG

12.JPG

mõni mode viitsib võib talle baanaani anda, et ahv rohkem pahandust ei teeks.

kui min***d pilte veel vaja siis küsige kõike on võimalik teha ja on olemas ka veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Valel on lühikesed jalad ja tema kaugele ei saanud xd


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tavai võin pildi teha , otsin pini välismaalaselt vahest ikka juhtub , et pin on vale onju ja ma ütelsin , sulle et maksan tagasi selle vea eest aga sa pead olea 50-100 cmb sina hakkasid torisema ja lõpuks panid blocki , et sul pole cmb 95 am ütlesin kasuta mõne middlemani abi aga sind ei huvitanud vms?


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jep saab.

 

asi ongi selles ma pakun talle tagasi neid asju aga ta peab olema 50-100 noh tema viriseb ei taha tagasi ma annaks taga selle eest et ingalne mulle ühe pini valesti andis alati võib mingi viga tekkida seda juhtub üsna tihdi , ega see minu süü pole saatus on selline.


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.