Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Õpetus: Thieving Pyramid

Soovitatud postitused

Õpetus siis Thieving Pyramid ehk Pyramid Plunderi kohta.

 

Vajalikud Levelid: Thieving 21.

Vajalikud Questid: Peab olema ALUSTATUD Icthlarin's Little Helper quest.

Vajalikud esemed: Lockpick, Food, Antipoisonid, Snake charm, relv ja armor.

 

Sissejuhatus: Pyramid Plunder on minigame, mis asub Pyramid Jalsavrah'is, mis omakorda asub Sophanem'is. Sinna on võimalik saada 3'mel võimalusel:

1) Sa võid minna Shantay passi, võtta vaip ja lennata Pollnivneach'i, sealt kõndida lõunasse, kuni näed Vaiba müüjat. Räägi temaga, et lennata Sophanemi. Kui oled seal, sisene linna ja suundu natuke lõunasse, kus asub püramiid.

2) Sa võid kasutada amuletti, et minna Enakhra Templisse ja sealt edasi kõndida Sophanem'i.

3) Sa võid kõndida terve tee Shantay passist.

4) Telepordid Pharoah's Sceptrega püramiidi.

 

Kui olete püramiidi juures, rääkige Tarikuga. Ta räägib sulle püramiidi ohtudest, auhindadest ja iidsest sauast. Nüüd mine ühest neljast sissepääsust sisse, kus asub kirst. Kirstu seest peaks tulema välja "Guardian Mummy", kui ei tule, siis proovi teisi sissepääse. Räägi muumiaga(või parem klikk ja "alusta minigame". Üks mäng kestab 5 minutit.

 

Ruumid:

 

Tegin tabelist pildi. Tabel on MINU TEHTUD, mitte kuskilt copytud.

 

asfgsc2.png

 

Loodan, et sellest aitab. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks kah teada kust snake charmi saab :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

heh selle saab seal pollivaneah vms juures istuvalt sellelt mehikeselt ke puhub vilet:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Õpetus siis Thieving Pyramid ehk Pyramid Plunderi kohta.

 

Vajalikud Levelid: Thieving 21.

Vajalikud Questid: Peab olema ALUSTATUD Icthlarin's Little Helper quest.

Vajalikud esemed: Lockpick, Food, Antipoisonid, Snake charm, relv ja armor.

 

Sissejuhatus: Pyramid Plunder on minigame, mis asub Pyramid Jalsavrah'is, mis omakorda asub Sophanem'is. Sinna on võimalik saada 3'mel võimalusel:

1) Sa võid minna Shantay passi, võtta vaip ja lennata Pollnivneach'i, sealt kõndida lõunasse, kuni näed Vaiba müüjat. Räägi temaga, et lennata Sophanemi. Kui oled seal, sisene linna ja suundu natuke lõunasse, kus asub püramiid.

2) Sa võid kasutada amuletti, et minna Enakhra Templisse ja sealt edasi kõndida Sophanem'i.

3) Sa võid kõndida terve tee Shantay passist.

4) Telepordid Pharoah's Sceptrega püramiidi.

 

Kui olete püramiidi juures, rääkige Tarikuga. Ta räägib sulle püramiidi ohtudest, auhindadest ja iidsest sauast. Nüüd mine ühest neljast sissepääsust sisse, kus asub kirst. Kirstu seest peaks tulema välja "Guardian Mummy", kui ei tule, siis proovi teisi sissepääse. Räägi muumiaga(või parem klikk ja "alusta minigame". Üks mäng kestab 5 minutit.

 

Ruumid:

 

Tegin tabelist pildi. Tabel on MINU TEHTUD, mitte kuskilt copytud.

 

asfgsc2.png

 

Loodan, et sellest aitab. :)

 

 

 

 

Suhteliselt halb õpetus ,sa ei seletanud inimestele ära mis moodi seal sees see kõik käib,mida parem teha,kuidas teha.


x_iced_by_me.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Btw minu arust see tulp võetud Rsinfoveebist või kuskilt mujalt.(Ma olen täpselt sama kuskil foorumi õpetsuses näinud sellepärast nii ma kah arvan)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tahaks kah teada kust snake charmi saab :(

 

Jah pole vaja, olenevalt combatist/thieving levelist vaja nt. 3 - 10 lobsterit. Pharaohs sceptre on ka hea kui kavatsed kaua seal arendada.

 

Tore et õpetusega vaeva on nähtud, ma tegin seal umbes 2 tunniga thieving 57 - 60 vms

 

Tegin ka märkemeid et mõõta xp tulemise kiirust, seal kestab üks mäng 5 min. Niiet:

18:04, 25k xp left

18:08 21k xp left

 

17.6

12.7

8.1

 

Niiet kui thieving on 55+ siis saab umbes iga 5 minutiga 4.5 xp-d ja tunnis umbes 40k. Ilma sceptreta.


auto enda noku suuremaks , ja sis tule rsi rikkuma, lontrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vajalikud Questid: Peab olema ALUSTATUD Icthlarin's Little Helper quest.

 

Ei pea tehtud olema, mul oli tegemata ja sain ilusti teha.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.