Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Tarmo pure,Stakenjapkin,Suhtowner,Kamikaz,IP_cracker(Mar tinJohve@hotmail.com)

Soovitatud postitused

VIP

Ta palus mul teema teha.

 

Kõigepealt alustasin scammimist kasutajaga tarmo_pure rs2eestis.müüsin maha oma kasutajad nimega twf_boosted Darkterror66 Tarmo pure ja x____i_____0.Natuke peale seda ka You got bsed (seda ma pole enam tagasi saanud) ja omg its twf hiljem tekkis võimalus lasta üle 20m ja ma kasutasin seda.samuti tegin kahju juba teist korda kasutajale Zammy foorumis ,kellele ma pidin 70 range orjama aga tegin 65 ja edasi ei teinud peale seda sain suht kiiresti bänni kuna oli ka negatiivseid tehinguid.Siis tegin endale ka 2 uut kasutajat Dark and Mad ja ill illl 1ilja hakkas korduma sama ring müüsin kasutajad maha ja hiljem võtsin tagasi ja tegin uue kasutaja jälle.Seal hulgas tekitasin kahju ka [email:2dqfd7qs]oxfordile.Oxford@rs2eesti.ee[/email:2dqfd7qs] oli minu tehtud.samuti on ka mul fake rolverts ja fake middleman.Kui tekkis võimalus,et keegi käib raha ette sai jälle üle lastud.Põhiline raha läks duel arena peale ma sain seal suht tihti up ja siis jälle cleaned.Kunagi vahetasin am stakeri x____i_____0 vastu stakeri gr3en n0.ka teda olen juba 3 korda müünud.darkterror66 olen müünud umbes 6 korda x____i_____0 on olnud umbes 50 omanikku ja paljud on sythe.org foorumis saanud scammi temaga või ***ex.net.Ka kasutaja illlllllluu sai müüdud 2 korda maha.Ma ei ole andud kellelgi kasutajate õi***d andmeid ja tean neid ainult ise. peale seda pikka juttu tekkis teil kindlasti huvi,miks ma seda ise kirjutasin? Nüüd on teie võimalus,kes te olete scammi saanud ja kui te tahate minuga rl kohtuda siis [email:2dqfd7qs]martin.johve@hotmail.com[/email:2dqfd7qs] on msn,millega saab minuga rääkida.ja mainiks ära ka selle,et rl raha ei ole ma kunagi üle veel

lasknud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii lubas mulle mehe tagasi anda, õigete andmetega, mille ma talt ostsin aga ta võttis tagasi.

EDIT:// Sain kõik õiged andmed, ja natukene teada temast :) Tüübile jõudis kohale, et scammimine on mõttetu.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kas ma sain õigesti aru,et scammeril on süümekad ja nüüd annab scammitud asjad ja kasutajad tagasI??

 

Propably.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas ma sain õigesti aru,et scammeril on süümekad ja nüüd annab scammitud asjad ja kasutajad tagasI??
Midagi sellist jah, ta lisas mind messengeri ja rääkis, et tahab üles tunnistada. Küsisin, siis oled nüüd? Ta vastas, et vastupidi. Mõnele ta tagasi maksnud juba.

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta palus mul edasi öelda, et ......

 

x i 0 gr3en n0 ja darkterror66 on leidnud omaniku aga twf boosted(mille omaniku arvatavasti ei tulegi välja on minu käes ja sellel on 61 negatiivset p2p päeva ka,et kui keegi on huvitatud,kellelt ma suurema summa üle lasin saaks selle) ja ill illl 1il ja illlllllluu otsivad omanikku

 

Lisaksin omaltpoolt juurde, et sain oma kasutaja "Dark and mad" tagasi.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ill illl 1il on mu kasutaja.. aga ma ei näe teda kunagi msnnis..

ning olen mänginud ka twf boosted-iga.. aga seda ma ei taha

 

aga kui keegi näeb teda msnnis.. las lisab mind.. msn signas

 

nonii.. sain kasutaja tagasi.. õiged andmed andis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mult lasi kasutaja üle nimega gre3n--n0 , mida teab ka oxford kuna tema mmis , panin oma 10m peale ja acc võeti tagasi. sama kasutajaga v6ttis raha koguaeg ,xio vms , ja ka tahtsin pini osta, sain 2M talt üle.

 

Omg. Eriline vend ikka. Ma olen selle twf boostediga scammi saanud... aga ta saatis 50.- eek mulle tagasi.

 

Oxford , onju ma ostsin talt selle gr3en--n0 :D

ja ta scammis tagasi , kellele sa mu acci antsid nüüd -.-


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodan et annab mulle ka kasutaja (darkterror66) tagasi ja õiged andmed ka :P

 

Ta võiks vahel msni-is käia


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.