Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

dk

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Niipalju kui ise käinud, sis ütleks et def 40 jäeb väheks, sest omal def 70 ja ikka litivad vahepeal suht palju sisse.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui te seal käite mis varustusega , ning , kui olen kellegil pilte vaadanud , siis neil üsna vähe foodi alati kaasas olnud , kott tavaliselt potione täis , et siis miks ? , kas foodi seal siis pole vaja ? :D

Ise olen f2p , ja lihtsalt huvitatud sellest asjast .

Ehk siis , mis potione te kaasas kannate jne ?

 

Kui tulevikus p2p teen siis ka huvitatud sellest asjast .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Def +70 varustus:

GUTHAN, (karils kah, aga see jama suht )

Def 40-ga saad käia full blk d hides.

Seal on oma süsteemid ja üksi ma ei soovita sul alguses küll minna, isegi mina ei käi üksinda.

Kui sa arvad et seal on lihtne ja et droppe tuleb kiirelt, siis sa eksid RÄNGALT !

Mage prot hoia koguaeg peal, mis sest et range hitib sulle vahepeal 30 jne, aga range proti paned, siis hitib mage sulle 60neseid ja saad kohe ko.

youtubes kirjuta otsingusse dagannoth kinds guide vms, ja õpi sealt ning loe lisainformatsiooni tip.it

Invi võta kindlasti 10 brewwi, 5 s restore,tele,mage runed kui mage oled, rune c bow, ruby bolts, whip kui oled meleega jne .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.