Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Skillero[ranerruul@hotmail.com]

Soovitatud postitused

RS2Eesti nimi:Skillero

RS Nimi: Ei tea seda.

MSN: [email:1bafo0xl]ranerruul@hotmail.com[/email:1bafo0xl]

Tehingu tüüp: Müüsin kasutajat.

 

Asi oli selline, et tema kandis mulle raha algul ära, aga kui ma talle andmed andsin, avastsime me mõlemad, et parool on vale ja salakad on peal.

Keegi oli kuidagi mu parooli saanud, okei, edasi ma püüdsin seda recoverida,2 korda oli declined, siis ta tahtis oma raha tagasi.

Ma mõtlesin talle öelda, et las ma proovin kolmas kord ka, siis saadan raha tagasi, aga ei öelnud ja saatsin algul kolmanda query teele ja siis saatsin raha tagasi.

Aga põhimõtteliselt KOHE, oli mu query ACCEPTED ja ma ütlesin talle parooli, et las vaatab ise, ma ei uskund et ta üle laseks, aga siis oli äkki 'Ma lähen õue,tsau' .Me kirjutasime üksteisele tehingutesse kommentaarid ka peale seda kui ma talle raha olin tagastanud, sest me mõlemad tundusime usaldatavad.

Kuid siis peale tehingute kirjutamist, oligi mu query accepted ja andsin talle parooli ja siis ta läks nn.''Õue''.

Aga siis ma vaatasin ja parool oli muudetud ja mingid lühikesed salakad peale visatud.

Natuke hiljem mõtlesin, et kontrolliks kas ma olen ikka blocki all või ta tõesti läks õue, lisasin ta teise msniga ja ütlesin et tahan mille osta, kuna tal teema et müüb neid, siis oli online ja ütles et tal on kiire ja ei olnud nõus mmi kasutama ja siis pani sellele ka blocki vist. sest läks offline.

 

Tõestus:

screenshot063cl1.th.png

screenshot064uq5.th.png

screenshot065uj1.th.png

screenshot068mr0.th.png

screenshot070nx8.th.png

screenshot073ga3.th.png

screenshot071bm1.th.png

screenshot072rz3.th.png

screenshot074wi7.th.png

 

Peaaegu kogu chati logi siin, 2 pilti väljas[üks kus andsin talle oma andmed ja teine mingi tähtsusetu query pendingu jutt.

 

Pmisin talle foorumis siis ütles, et tema ei ole scämmind ja et 'lavasta mind süüdi kui tahad'


Teh l33t.:001_tt1:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

oi jah raner raner millega sa nüüd hakkama oled saanud -.-


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.