Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Risto Aitsen, Eliit Killer või tema sõber.

Soovitatud postitused

VIP

[email:3afr4fjq]kappvend@hotmail.com[/email:3afr4fjq] - scammer :sad:

 

...

 

scammmee5.png

 

scammzf5.png

 

Peale seda lasi varvast.

 

tulemas on ka video... :001_smile:

 

http://files.filefront.com/scammerrskavi/;9301635;

 

Kui kellegile on informatsiooni, siis palun väga, kirjutakse siia, mida teate temast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mina lihtsalt panin kuulutuse üles , sellest tüübist ei tea erilist midagi , aint seda et ta mu sõbra sõber :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ye right, panid kuulutuse üles. Teemas ütlesid, et see su sõber, kes accounti müüb. Nüüd juba väidad, et lambi sõbra sõber, keda vaevalt tunned. FFS sa jahud mees. Parem ütle, et lasid üle ja visjoo.

 

EDIT:\\kui ta su sõbra sõber, siis peaksid teadma, kus ta elab. Sinuteha jääb ta elukoht välja selgitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soul, mida sa Biiverit süüdistad?

Risto oli mul msnis, kunagi mängisime rsi koos vms.

IRL ei tea teda, aga siis küsis minult, et kas acci ei taha osta, 10m.

Siis kui ma ütsin, et ei taha ütles, et aita maha müüa saad 2m.

Panin Menu foorumisse teema, olin samal ajal Menu chatis ka, kus ta küsis kas keegi tahab osta. Ütlesin Biiverile, et paneks rs2eestisse ka teema, et saab mult 500k kui d3ar 2m ära maksab.

Keegi ei ole käskinud osta, keegi ei ole öelnud, et ta on usaldusväärne vms. Biiver ei ole üldse milleski süüdi, kuna ta tegi Menu foorumist minu postist copy paste. Oleksid pigem pidanud MMi vms kasutama..

Süüdistada saad ainult Ristot ennast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kui tema aitab kellegil chari maha müüa, siis peab ta ka ise selles kindel olema, et omanik seda tagasi ei võtaks. Üleüldse peaks olema reegel, et müüa tohib ainult enda accounti. Või on see reegel juba olemas? Igatahes las otsib nüüd selle tüübi elukoha välja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oli ju kirjas, et see pole tema account.

Miks sa MMi ei kasutand? Igaüks oleks MMi kasutanud, kes näeb, et tundub kahtlane või pole temaga enne äri teinud.

Tegelikult peaksid sa ennast süüdistama.

Meie ei hakka sulle mingit elukohta välja otsima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Üleüldse peaks olema reegel, et müüa tohib ainult enda accounti. Või on see reegel juba olemas?

 

Kus kohas on see kirjas et mina seda kasutajat müüsin? Seal oli kirjas et mu sõber vms müüb seda kasutajat ju.

Panet neti.ee otsingu selle Risto Aisten nime ja kyll saad ta kooli asukoha teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

lol, sa paras vesipea. Mis vahet seal on, kumb teist müüs. Sinu teemas see kõik oli, sina aitasid ka tal müüa. Ükskõik, kas sa aitasid scammimisele kaasa või mitte, vastutad ka sina. See sama hea, kui lähed poodi röövima sõpradega ja ise midagi ei võta. Süüdi jääd ikka. Nii, et osti ise tema elukoht ja kool.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lol, sa paras vesipea. Mis vahet seal on, kumb teist müüs. Sinu teemas see kõik oli, sina aitasid ka tal müüa. Ükskõik, kas sa aitasid scammimisele kaasa või mitte, vastutad ka sina. See sama hea, kui lähed poodi röövima sõpradega ja ise midagi ei võta. Süüdi jääd ikka. Nii, et osti ise tema elukoht ja kool.

 

See pole minu viga et sa ei kasutanud MMi. Mina ei hakka sulle mingit infot otsima kuna süüdistad mind scammimises. Eks adminid/moded ise otsustavad kelle seekord ära bannivad , ja kas üldse bännivad. Minu arust võiks selle spammimise siin ära lõpetada. Kui veel vaja midagi öelda kasuta PM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Kuna Eliit Killer väidab, et tema ei scamminud ja mul pole piisavalt tõendei, et tema oli asjaga seotud, siis võib teema lukustada. Teisalt soovitan vaadata ette, ta võib undercover nime all teile vingerpussi mängida. :001_tt2:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.