Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja SPAM lasi üle.

Soovitatud postitused

kuule ma tean et olemas seadus :) sa võid vabalt minna menti ju :) üelda sind lasti rahaga üle kirjutat avaldust ja politsei hakkab tegutsema :)

 

Esiteks rs-i rahagi ei olegi minuteada lubatud kaubelda, nii, et mendid naeraks su esiteks seal välja + see on oma viga, et kandsid raha ja usaldad täiesti võõraid inimesi.

 

Edu :D


Teh l33t.:001_tt1:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks rs-i rahagi ei olegi minuteada lubatud kaubelda, nii, et mendid naeraks su esiteks seal välja + see on oma viga, et kandsid raha ja usaldad täiesti võõraid inimesi.

 

Edu :D

 

Arvad iga tahes mingi 2a tagasi 1 mu sõber sai scammi sama moodi saatis raha aga vastu mille ei saanud summa oli 600eek noh sõber läks menti! muidugi sai sõimata et mingi mängu pärast jne mendil aga ikkagi üeldi kirjuta avaldus ära ja too pangast oma ülekanne paber :) noh tema sai oma 600eek ja too kes scammis sai protokooli ja vanematele kirjutati straff välja, sest ise too kutt oli 14a :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Arvad iga tahes mingi 2a tagasi 1 mu sõber sai scammi sama moodi saatis raha aga vastu mille ei saanud summa oli 600eek noh sõber läks menti! muidugi sai sõimata et mingi mängu pärast jne mendil aga ikkagi üeldi kirjuta avaldus ära ja too pangast oma ülekanne paber :) noh tema sai oma 600eek ja too kes scammis sai protokooli ja vanematele kirjutati straff välja, sest ise too kutt oli 14a :D

 

 

No neid juhtumeid on üsna vähe kes menti lähevad ja siis see scämmer veel trahvi saab.

 

Sest scämmereid on siin foorumis ja üldse internetis terve hunnik ja ma pakun et 99% nendel pole min***d jamasid, ainult scämmivad.


Teh l33t.:001_tt1:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No neid juhtumeid on üsna vähe kes menti lähevad ja siis see scämmer veel trahvi saab.

 

Sest scämmereid on siin foorumis ja üldse internetis terve hunnik ja ma pakun et 99% nendel pole min***d jamasid, ainult scämmivad.

sest keegi kas ei viitsi või ei julge minna kui :) rahas pohhui siis jah aga kui ole ma arvan käi ära saad vähemalt raha tagasi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oh hea et ma sellelt vennalt täna mille ei ostnud.

 

Kui homme ostan siis ainult MM'iga :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen kasutaja nimega spam, õigemini on see mu uus kasutaja.

 

Ma tahaks oma acci ja mainet tagasi saada sest see on jumalast vale ja ajuvaba süüdistus.

Esiteks on mul 2 msn-i üks on [email:wyxc200s]allarenator@gmail.com[/email:wyxc200s] ja teine [email:wyxc200s]allah@email.ee[/email:wyxc200s].

Teiseks kui te mu teemasid olete vaadanud siis ma olen pidevalt rõgutanud et mul on ainult hansapanga kasutaja mitte ühispanga.

Kolmandaks mu irl name on allar roosi mitte mingi muu mis makses oli.

Neljandaks mul on runes ainult 1 kasutaja ja see on spam2win.

Nüüd ma tahaks teada kuidas ma sulle mille müüsin.

Ja kui sa mu venda tead siis sa võid temalt küsida et ma pole kedagi scamminud.

 

Ma tahaks oma kasutajat tagasi saada kui võimalik. Ja enne kui midagi müüma hakkad tee kindlaks kellele sa müüd, esiteks msn-nimi juba spamspam, tra normaalsel inimesel pole selline msn-nimi!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
vaatasin sama jah, et wtf lol :D

 

welcome to the club, lol o_O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas kasutaja spam oli sulle kunagi üldse privaatsõnumi saatnud, ei olnud?

kas sa rääkisid msn-is minuga, ei rääkinud. Sa oled ise nii loll et suudad mõnuga üle saada, sellepärast täiesti paras sulle aga et teised ka sinu lollusest kannatama peavad, see pole enam eriti tore.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra nahui sa mind saad siis süüdistada, pursi ma lisan ka mingi suvaka msn-i ütlen et olen dipset ja müün mille lasen üle ja siis saad sina foorumist banaani.

Ma arvan et siin on kõik selge et see süüdistus on jumalast alusetu ja vale ****, ma nõuan oma foorumi kasutajat tagasi, sest see on selle juhtumiga ainult niipalju süüdi, et keegi kasutas seda nime oma msn-is.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.