Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Idee kuidas millide myyk välja ei sureks!!!

Soovitatud postitused

VIP

Mul tekkis idee kuidas mille myya, niiet pragu jagexi lollusesse :biggrin: : ehk kannate 1millide kaupa lvl 3dele laiali ja kui keegi ostab annad yhelt teiselt ja kolmandalt mille, või annad passid ja usernamed sellele kes ostab =) ma arvan et see töötaks? mis te arvate, see oleks parim viis vist?


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kuidas siis lvl kolmelt tradeda oma mainile / purele / vms need millid.. ? arvan et RWT ideid juba nii kähku välja ei mõelda :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
kuidas siis lvl kolmelt tradeda oma mainile / purele / vms need millid.. ? arvan et RWT ideid juba nii kähku välja ei mõelda :)

 

no jätadgi sinna siis ja ootad kuni 2ra ostetakse


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Sellel küll mõtet ei oleks, sest siis ei oleks ikkagi võimalik nendelt lvl 3-delt raha kätte saada ju?

 

no kui oled myya siis on m6te paned mingi 100m laiali lvl3medele


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mul tekkis idee kuidas mille myya, niiet pragu jagexi lollusesse :biggrin: : ehk kannate 1millide kaupa lvl 3dele laiali ja kui keegi ostab annad yhelt teiselt ja kolmandalt mille, või annad passid ja usernamed sellele kes ostab =) ma arvan et see töötaks? mis te arvate, see oleks parim viis vist?

 

Sa päris juhe ve?

 

Üks võimalus olex läbi Grand Exchange aga selle jaox olex vaja sitax cabbage,potatoes vms. Ja suurt rühma inimesi kes i***ks raiskaksid selle peale 1,2 milli :D Pikemalt ei viici r22kida,aga Läbi GE saab _:D


95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei saa aru rsk. :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.