Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Paluks abi.

Soovitatud postitused

VIP

Niisiis kes aitaks mu bannist välja.

Olen last change peal mida kirjutada?

 

appealgs8.jpg

 

Paluks abi.


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Dear, Jagex

 

I'm sorry for what i've done. I know it was wrong and feel terrible towards the user i abused. If you decide to just give me a warning on this i would be grateful and can assure you nothing like this will occurr a***n. I feel it's my duty to apologize to the user i abused as i may have hurt their feelings, and made them upset. I know i wouldn't like to be spoken to in the way i did.

 

See s6na a***n, on tegelt a g a i n

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Asi on selles mingi tont saatis mu kasutaja pealt mingi sõnumi jagexile et ma olen mingi noob jne pange banni..

Ja teiseks ma olen 4 rule 1 juba klaariks saanud aga see 5 selle sittus sõber ära antsin acci ise ei mänginud ja kirjutas et ma ei mänginud täna ruuni ma mängisin ainult moparscapet on jobu ju?

Mida kirjutada last changese :S


Karupoeg.png

 

Msn: [email:1021yhjz]Karupoeg_Puh@hotmail.com[/email:1021yhjz]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Ega nad neid läbi ei loe, mingi oma süsteem on neil. Botid loevad, mõtle ise igapäev tuleb ja tuleb neid appeale ja metsikutes kogustes.

Aga siiski, proovida võib.

 

Dear Jagex,

I'm terribly sorry for the mistakes i have made on my account in the past, i love playing runescape and now that i'm at risk of losing my account i realise how i have behaved was inappropriate and irresponsible. I promise if you give me 1 last chance i will straighten up. I love runescape and won't do anything that will put my account in bad list a***n. - Viimane sõna on A g a i n , imelik et ei lase kirjutada.

 

Thanks Jagex!

 

Hmm, aga kui soovid last chance appeali teha tuginedes rule 1 rikkumisele siis, näiteks.

 

Dear, Jagex

 

I'm sorry for what i've done. I know it was wrong and feel terrible towards the user i abused. If you decide to just give me a warning on this i would be grateful and can assure you nothing like this will occurr a***n. I feel it's my duty to apologize to the user i abused as i may have hurt their feelings, and made them upset. I know i wouldn't like to be spoken to in the way i did.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega nad neid läbi ei loe, mingi oma süsteem on neil. Botid loevad, mõtle ise igapäev tuleb ja tuleb neid appeale ja metsikutes kogustes.

Aga siiski, proovida võib.

 

Dear Jagex,

I'm terribly sorry for the mistakes i have made on my account in the past, i love playing runescape and now that i'm at risk of losing my account i realise how i have behaved was inappropriate and irresponsible. I promise if you give me 1 last chance i will straighten up. I love runescape and won't do anything that will put my account in bad list a***n. - Viimane sõna on A g a i n , imelik et ei lase kirjutada.

 

Thanks Jagex!

 

Hmm, aga kui soovid last chance appeali teha tuginedes rule 1 rikkumisele siis, näiteks.

 

Dear, Jagex

 

I'm sorry for what i've done. I know it was wrong and feel terrible towards the user i abused. If you decide to just give me a warning on this i would be grateful and can assure you nothing like this will occurr a***n. I feel it's my duty to apologize to the user i abused as i may have hurt their feelings, and made them upset. I know i wouldn't like to be spoken to in the way i did.

 

A G A I N on selle pärast tärnides kuna A G A I N Ja sõna G A I on teatavasti **** mees. Aga jah, kasuta ühte neist mis siin antud on ja looda et aitab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.