Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer: Reaalne, upyamage jne. aka Kristopher Linnas

Soovitatud postitused

Räägiksin temast siis lähemalt. Ta kasutajad siin foorumis on olnud: Reaalne, Aatrium-r$, .Zammy, Rs2eesti, Upyamage, matemaatika jne. Ka need faked msnid: [email:39g39e2a]even.tallimaa@hotmail.com[/email:39g39e2a], [email:39g39e2a]barkyboy@hotmail.com[/email:39g39e2a], [email:39g39e2a]even_tallimaa@hotmail.com[/email:39g39e2a] jne on tema tehtud. Eile siis hakkas msnis mingi Kriss rääkima, et ma tal asjad aitaks üle kanda teisele accile ja pakkus 500k cashi. No ma mõtlesin, et mis siis ikka, abistan teda.. aga võta näpust. Tüüp oli sees acciga xsurmxx, siis asjad andsid upyamage peale ja siis tüüp ütles tuttav mis? Ma ütlesin jah sa scammer.. no ja siis ütles, et enam ei scmami jne. No ja ma uskusin teda. Hiljem läks ta eemale ja ma foorumisse... vaatasin kasutajate all teemat, kus üks kirjutas et talt scammiti asjad ära. Vaatasin panga pilti ja asjad olid täpselt samad ning acc name samuti... No sain siis asjas selgusele miks ta asju üle kanda tahtis. Täna mõtlesin, et meelitan ta andmed välja salakavalalt ja näed sa- õnnestusgi :P

 

Tema msn hetkel on: [email:39g39e2a]Icefenze@hotmail.com[/email:39g39e2a]

 

Ja tema on ka selle taga, et Middleman süüdi lavastati.

 

Nimi: Kristopher Linnas

Telefoni nr: 59016546

 

Mõtlesin, et lihtsalt postitan selle teema, äkki mõnda huvitavad ta andmed.


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol upyamage, u tried:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ta scammis mult kasutaja ära...Peaks kohale minema :D

Kas Counter-Strike aka England on see sama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

scammist mult ka üle 700 eegu! äkki ajaks kamba kokku (kellelt ta on scamminud) ja läheks ukse taha?

ps. telefon on välja lüliatud...

ja tuli ükspäev [email:1ybm9ais]sellebarkyboy@hotmail.com[/email:1ybm9ais]-iga sisse, ma vaatasin et on mingi usaldatav vend. kandsin pea 500 eeku üle mingi raido mets-a kontole, mis ta mulle andis... ta andis veel mulle selle tel.numbri mis on ülaltoodud. kumb ta siis on kas raido mets või kristopher linnas???? aga jah minig 700eeku läks... kui keegi kaasa ei tule siis ma lähen kasvõi üksinda tema ukse taha... nii *** ei anna olla ju!


veneimpo.gif

veneimpo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuulge , andke mulle parem koht peale imageshacki , see ei lase rsk ... mul osad vägahead screenid :D:D vend üritas scämmida...:) ei saand hetkel mingi jama vist ... õhtul proovin uuesti :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

I LIVE FOR THE HARDER STYLES !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
scammist mult ka üle 700 eegu! äkki ajaks kamba kokku (kellelt ta on scamminud) ja läheks ukse taha?

ps. telefon on välja lüliatud...

ja tuli ükspäev [email:211komye]sellebarkyboy@hotmail.com[/email:211komye]-iga sisse, ma vaatasin et on mingi usaldatav vend. kandsin pea 500 eeku üle mingi raido mets-a kontole, mis ta mulle andis... ta andis veel mulle selle tel.numbri mis on ülaltoodud. kumb ta siis on kas raido mets või kristopher linnas???? aga jah minig 700eeku läks... kui keegi kaasa ei tule siis ma lähen kasvõi üksinda tema ukse taha... nii *** ei anna olla ju!

 

Mina kantsin ka talle aga ta andis nimeks mingi Eva Koskinen :D

Mul läks 720.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

kristopher linnas on mul scamminud 650.-

icefenze on ta msn mida ta alati kasutanud ,et scammida tegi ta teisi msne,ma arvan et siiamaani ta on vägarikas oma scammide eest.:mad:

 

tõesti peaks oma maksed välja prindima ,mul neid kaks või kolm vist ja politseisse koos minema siis politsei hakkab tõesti sellega tegelema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.