Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Omg Wild Is Coming Back:D

Soovitatud postitused

SUPERVIP

ma olin w 18 wildis, kui JAGEX MOD ütles seda sama.


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ohh hea :D

tglt nagu lootid on preegu paremad kuna kui teamis oled siis ikka sitaks hea :D

aga mingi skillida üldse ei saa 1 vs 1 hui saadki teha ju mingi noob pileb ära kohee.

weeeee :)


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi sitta nad ikka keeravad raudselt!

100% kindel et nad ei pane täpselt sama tagasi mis ennem.

 

Sõna :) . Ma pakun, et nad mõtlevad umbes taolise huinjaa välja, et ämm...inventory'st ei kuku midagi välja, või, kui on raha, siis kas see niisama läheb kaotsi, või tuleb tagasi kasutajale, i guess.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
Sõna :) . Ma pakun, et nad mõtlevad umbes taolise huinjaa välja, et ämm...inventory'st ei kuku midagi välja, või, kui on raha, siis kas see niisama läheb kaotsi, või tuleb tagasi kasutajale, i guess.

 

Isegi kui tuleks tagasi selline variant siis saaks millide müümine jätkata, kuna siis hakkaksid enamus tehingud raredes käima. St. minnakse näiteks santa hätiga wildernessi ja lastakse ennast ära tappa. Simple.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isegi kui tuleks tagasi selline variant siis saaks millide müümine jätkata, kuna siis hakkaksid enamus tehingud raredes käima. St. minnakse näiteks santa hätiga wildernessi ja lastakse ennast ära tappa. Simple.

 

Umm, aga siis vist PEAKS kindlalt midagi taolist olema, et kui fightid, siis armorit ei saa ära võtta onju, ja armor kukub maha, aga see , mis on inventorys kaob lihtsalt ära. Muud varianti eriti ei näe :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

küll nad mõtlevad mingi huiavinka välja, siiani viimase kuu ajajooksul nad juba sellist idiootsust kokku mõelnud, neilt võib kõike oodata.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Quote From Mod Stuart F @ Offical rs2 forums: Quick find code: 15-16-751-54751735

Hi everyone,

 

I can assure you that no mod has said the wilderness will be returning. We have no intention of bringing the wilderness back, but please feel free to offer any suggestions you have about improvements to the recent additions to RuneScape :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rahvas rebib.


Msn: [email:35lgsqwf]rs2rahamees@hotmail.com[/email:35lgsqwf]

 

Huizel.png

Huizel.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
RS Foorumites Ja Yks Mode Ytles Et Wild TuleB Tagasi 18 Detsember..

 

hmm ... lol... anna mulle link ja ma vaatan oma silmaga .. :drool:

 

mandariin :P


I have a wonderful recipe, bring 2 gnomes 2 eggs, beat the Gnomes, separate the eggs, or was it... Meh! Details.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Slowww. Kes käskis mille osta?

Nii ,et paras sulle kui sa ostsid ja ei saa pure teha. Hea kui sa oleks 10000,- pannud rsi peale magama ma oleks naernud.

ja veame kihla nad keeravad jubeda sita veel kokku. WIld võib tagasi tulla aga noh mitte nagu kunagine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.