Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem krediidiga memberiks tegemisel

Küsimus

:confused:Selline probleem on ,et mul on yhel kasutajal nimel vahel 2 tyhikut n o k s ehk n--o-k-s et jagex v6tab et mul oleks ees nagu ainult yks tyhik ja ei lase membuks teha aga mulle on juba õeldud et aitab kui panna alakriipsud ntx: n__o_k_s siis peaks saama mis te arvate ja rääkige et kuidas siiski teha memberiks saaks


670gmq.png

paluclanserverlh9.png

Rsn:Isoranger :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

7 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

N__o_k_s Oled Proovinud ?????

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Külaline Cemtey

See on selline probleem millele peaksid vastust küsima tõepoolest kas neilt kellel on samuti kahe tühikuga kasutajad, mis on haruldased kuna enam neid teha ei lubata.

Või siis küsi otse Jagex'ilt asja kohta selgitust miks sa krediit kaardiga neile maksta ei saa.

 

Samuti võiksid proovida teha ühe kuu mingil muul moel. Nt e-gold.

Vahel võib olla krediit kaardiga maksmine suletud Jagex'i poolt mõnel kindlal põhjusel. Mis siis peaks ära langema peale esimest teisest kohast laekunud makset.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.