Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kes on kes?

Soovitatud postitused

VIP

Eile oli Desteny või kes ta oligi :D admin kuid täna ei ole. Milles asi kes õige admin on? Hostage on hoopis mode wtf?


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rapid müüs eile foorumi tõesti maha ja desteny saigi adminniks, aga siis ta sai midagi tähtsat teada oma tuleviku kohta ja ta pidi loobuma oma adminni kohast (nii palju kui mina olen kuulnud, ta sai mingi hea tööpakkumise). seoses sellega rapid otsustas jääda ikka ise adminniks.

 

mina olen juba ammu mode olnud, kui ma tulin foorumisse tagasi peale suve vaheaagu.

 

loodan et ma ei pea enam kordagi seda sama teksti kordama...


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
rapid müüs eile foorumi tõesti maha ja desteny saigi adminniks, aga siis ta sai midagi tähtsat teada oma tuleviku kohta ja ta pidi loobuma oma adminni kohast (nii palju kui mina olen kuulnud, ta sai mingi hea tööpakkumise). seoses sellega rapid otsustas jääda ikka ise adminniks.

 

mina olen juba ammu mode olnud, kui ma tulin foorumisse tagasi peale suve vaheaagu.

 

loodan et ma ei pea enam kordagi seda sama teksti kordama...

 

Jah, Rapid rääkis sama mullegi .

Selle asemel, et teema siia teha, võiksite rapidi käest ise küsida ?

Ja kui ta on off, ei vasta ta ka järelikult siia ?

IQ.


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.