Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tervitus, Rs2Eesti!

Soovitatud postitused

VIP

Tervitus, Rs2Eesti foorum!

On möödunud 3 aastat sellest kuna viimati rsi mängisin ja nüüd eile tuli mõte, et võiks uue acc teha ja seda ma tegingi :) . Vahepeal on vägagi palju rsis muutunud.

Nonii lähme siis asja juurde ;)

Tegin acc nimega : j6gevaskilid. Mind võib addida ja sellepärast ma ka siin olen, et leida sõpru kellega rsi koos mängida, kes õpetaks veits kui abi vaja ja kellega oleks ka tore vestelda .

 

Ty.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hommik :D

Edu siin olemisega & Rs mängimisega :P


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere jh , Hea aja valisid rsi mängimiseks ;D millid 50ea j2lle :D


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Noh. Tegelt minu mõte on see : alustada nullist ja mängida niikaua välja kuni üle viskab, ehk siis : EI osta mille ega ei nõu annetusi :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Miks siis selline suhtumine, kuigi ise arvatavasti mängid?

 

Aga, no jah. igalühel oma arvamus.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Noh jh. tegelt kyll :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Hostage on tagasihoidlik:D.

Tere ka minu poolt siis ja edu:).

Nõua annetusi ka tänapäeval sa pole enam lahe kui annetusi ei küsi:d.

 

Ehh . :biggrin: Ma proovin olla ilma annetusteta lahe ;)

Aga noh eduga olen kh lahe . :D


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol ja ma üritan siis runest quitida :P

 

Tere kah btw:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

aa see kysimus muidu ,et kas keegi viicib/oskab mulle teha sellise userbari? kus on f2p skillid V.A. comb ja siis keskele kirjutada skilling is our freedom tausta vaid ise mingi puud ja l6ke ja iron plate ja iron bar ja siis cooked lob ja raw lob

ja teine oleks et str ammy ,sup str pot keskele kirjutatud p2p pker drag scimi ja dds taustaks mingi selline naq seal dice.ee-s on selle pkingu oma .

see kes selle teeks mulle saaks väikse tasu kh ;)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tervitused jõgevalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

aa see kysimus muidu ,et kas keegi viicib/oskab mulle teha sellise userbari? kus on f2p skillid V.A. comb ja siis keskele kirjutada skilling is our freedom tausta vaid ise mingi puud ja l6ke ja iron plate ja iron bar ja siis cooked lob ja raw lob

ja teine oleks et str ammy ,sup str pot keskele kirjutatud p2p pker drag scimi ja dds taustaks mingi selline naq seal dice.ee-s on selle pkingu oma .

see kes selle teeks mulle saaks väikse tasu kh ;)


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.