Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ffs!

Soovitatud postitused

VIP

Et siis nii et ostsin ammu mingi 2-3 nädalat tagasi oxfordilt mage 80 kasutaja nimi on dark and mad!!!

2.5m

ta ütles mulle et kasutajad et võeda tagasi! kintlalt!!!!!!!!

oky andis passid ja reccoveryd p2p pinni kah!!!

ma usaldasin teda ta on ikkagi moderaator ju:P

siis läks 2-3 nädalat mööda ja siis keegi scammys ära kasutaja ja eile siis reegisime pikka juttu maha !!!

kasutajad ikka tagasi ei saanud!!!

 

 

need recoverid ja p2p ei tööda valed!!!!!!!! ei saa nendega tagasi kasutajaöl polnud recce peal aga ta ütles kasutatud reccid!!!!

 

et siis keda ma peaksin süütistama?? kui ma ostsin selel oxfordilt----ta ei ütelnud isegi kust tema selle sai!!!!!!!!!

 

 

 

et siis oxford teab seda asja!!!!!!!

 

 

ma arvan et tema peaks selle kasutaja mulle tagasi saame aitada kellelt ta sai selle jne... kuna need andmed mis ta andis on valed sest ei saa kasutajad tagasi !!!!!!


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Palun j2lgi natukene oma kirjavigu...Loe kasv6i mitu korda

postitused l2bi, et ikka ei tuleks neid vigu sisse, sest v2gagi ebameeldiv on lugeda seda.

On topic! Miks sa siis ei kontrollinud, kas ikka saab tagasi acci v6i ei saa nende andmetege mis kaasa anti, kui kasutaja ostsid?


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

miks ma pidin??

ta on ikkagi oxford ju ...

miks peab teda kahtlustama, et ta scammyiks???


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

no jah !!!!

aga ma peaks arvama, et tõetusi pole vaja kuna meie tehing reegib enda eest juba !!!!!!!


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol asi on temas endas , oxford pole midagi võtnud , mida fakki sa ajad nohh tõesti , minu käes on see kasutaja hetkel ossin selle kasutaja eile , keegi esimene omanik oli selle tagasi vist saanud , sa oled selles ise kõige rohkem süüdi , kui ta oxfordilt ostis jättis ta pwi samaks , teised ostjad olid ka ju , kes kääisid sama pwiga sees!!!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

I LIVE FOR THE HARDER STYLES !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol asi on temas endas , oxford pole midagi võtnud , mida fakki sa ajad nohh tõesti , minu käes on see kasutaja hetkel ossin selle kasutaja eile , keegi esimene omanik oli selle tagasi vist saanud , sa oled selles ise kõige rohkem süüdi , kui ta oxfordilt ostis jättis ta pwi samaks , teised ostjad olid ka ju , kes kääisid sama pwiga sees!!!!!!!!

 

Suht aus oleks see acc tagastada vms? Noh, raha eest. Aga, ise tead;) Aga palun tõendeid!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma sain ka ühe mode käest siin scammi kunagi

Keda see kotib?

Mina pole seda kasutajat tagasi võtnud. Ma ostsin selle kasutaja stakenjapkin käest(ja ma ütlesin seda sulle msnis) tema seda siis minult tagasi ei võtnud. Parooli ma ei muutnud.

Oli mõnda aega siis minu käes see acc olnud ja siis tahtsid sa osta. Ostsid aga parooli ei muutnud. Seda parooli teadis ka stakenjapkin... Mina sulle midagi tagasi ei maksa. Andmeid tead sa samapalju, kui mina ja kui need ei toimi siis väga kahju..


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Keda see kotib?

Mina pole seda kasutajat tagasi võtnud. Ma ostsin selle kasutaja stakenjapkin käest(ja ma ütlesin seda sulle msnis) tema seda siis minult tagasi ei võtnud. Parooli ma ei muutnud.

Oli mõnda aega siis minu käes see acc olnud ja siis tahtsid sa osta. Ostsid aga parooli ei muutnud. Seda parooli teadis ka stakenjapkin... Mina sulle midagi tagasi ei maksa. Andmeid tead sa samapalju, kui mina ja kui need ei toimi siis väga kahju..

 

 

 

 

et sul kahju?

Mis siis tuleb nii välja, et nt:ma müün kellegile kasutaja ja annan talle andmed (valed)

siis scammitakse 2ra ma 6tlen v2ga kahju mina ei scammyinud!! et mina tean sama palju andmeid kui sina !


 

 

EESTI KEEL LONGAB :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
et sul kahju?

Mis siis tuleb nii välja, et nt:ma müün kellegile kasutaja ja annan talle andmed (valed)

siis scammitakse 2ra ma 6tlen v2ga kahju mina ei scammyinud!! et mina tean sama palju andmeid kui sina !

 

Ma ütlesin keda kotib selle peale, et ta ütles et teda üks mode scammind ka varem vms.


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kirjavead poiss, ei tea mis su eestikeele õpetaja teeks kui näeks sind nii kirjutamas-.-

Igatahes põhimõtteliselt kui sa ostad ja jätad passi samaks, ime pole et sa ilma jäid ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
päris valus... oxford siin võib siiski sind scammimise eest bannida... kui sa müüd acc ja see tagasi rebitakse... ja sa ütled umbes valed andmed on mul tunne et noh võiks isegi sind süüdistada asjas...

 

Ma pole andmeid kontrollinud, isegi enda rece ei pannud peale. Kus ma pidin teadma, et valed andmed. Pealegi on see ostetud stakenjapkin käest, kes on korduvalt slele acciga äri tienud nagu näha on... Tagasi ma ei maksa raha.


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.