Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Negatiivne Krediit ???

Küsimus

Tahtsin küsida siis teilt, et kaua võib võtta aega negatiivse krediidi maksumus?

 

2 nädalat(vähemalt) tagasi ma kandsin raha Hansapangast läbi icegoldi oma e-goldi accoundile, kui raha oli e-goldini jõudnud, maksin ma ilusti 2 kuu eest memberi raha ära, isegi jäi mingi 40.- väärtuses kulda üle veel... Paar minutit hiljem sain ma meili et ülekanne oli edukas ning seal olid selle ülekande andmed, juhul kui probleeme peaks tekkima.

 

Paar päeva hiljem saatsin siis meili RuneScape'i, et miks mul negatiivne krediit läinud pole?! Mulle vastati et nemad pole veel raha saanud, aga kui saavad raha kätte, siis võtavad kohe negatiivse kreda maha.

 

Paar päeva hiljem saatsin uue meili PayByCash'i, et miks JAGeX mu raha pole kätte saanud?! Mulle vastati et ka nemad pole seda raha veel saanud, aga kui saavad siis saadavad mulle meilile confirmation lingi :S .

 

Ja jälle paar päeva hiljem saatsin uue meili E-Goldi sama sisuga, aga sealt pole veel vastust tulnud. Paar päeva tagasi saatsin uuesti E-Goldi kirja ning ikka ei midagi.

 

 

Mis värk on? Oskab keegi öelda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

8 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

Wohaa! Kellelt neq said?`Las maksab ise lol.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Nüüd e-gold saatis kirja vastu et nad tahavad mingit Batch numberit saada, saatsin siis neile selle ära ning siis saatsid uuesti kirja sisuga:

 

Martin,

 

Please note, the batch number is your confirmation of payment.

 

Please review your history is be sure you spent to the correct account.

If

you find that you have, please send them an email with a carbon copy to

us

so they know that we are aware of the situation.

 

Thank you,

 

Service^2

 

 

Ma ei jaga matsu lahti, mida nad siin õigemini nõuavad :S ? Oskab keegi täpsemalt öelda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.