Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millaku suur agility video

Soovitatud postitused

Tervist!

 

Kusagil kaks aastat tagasi hakkas mind huvitama oskus Agility. Põhjus siis selles, et olin väsinud kogu aeg kõndimisest, kui tegelesin mingi lihtsa tegevusega, nagu woodcut, firemaking või mining. Teadsin juba tollal, et suurema agility leveliga taastub energy kiiremini, seepärast otsustasin selle kõrgeks ajada. Siit ka minu sümpaatia selle skilli vastu.

 

2007 aasta alguses sain ma agility 85. Kuna paljud sõbrad üritasid samuti sellega alustada, kuid lihtsalt ei leidnud sobivat kohta, mõtlesin teha ühe kiire ülevaatevideo, mis tutvustaks erinevaid agility treeningvõimalusi.

 

Kuna elu on jube kiire olnud, jäid enamus klipid lihtsalt seisma. Uuesti tulid nad mulle meelde septembri alguses, kui jälle korra kogemata agility arenale sattusin.

 

Mitu nädalat klippide kogumist ja monteerimist sai läbi 14. 10. 2007, kui mu video valmis sai. :)

Jällegi ajanappuse ja ülima laiskuse tõttu avalikustan selle alles tänane päev.

 

Millaku agility video:

 

1. Video sisaldab:

 

* Sissejuhatus tõsisemaks agility treenimiseks.

* Nõuanded parema expi saamiseks.

 

* Kõiki agility treenimiskohti üle terve Runescape. Välja jäi vaid Gnome ball, kuid sellega leveleid teha on väga keeruline. :$

* Agility arenade põhjalik ülevaade. Arenadele lisaks kaks minigame.

* Iga arena võimalik exp tunnis.

* jpm.

 

Video on ~62 MB mahukas, kestab 24:04 minutit.

Video leiate aadressilt:

http://files.filefront.com/agility+vid+brimhavenavi/;8845977;/fileinfo.html

 

UUS: Veoh.com

Otse vaatajatele soovitan Veoh.com-st vaadata! Parem kvaliteet!

http://www.veoh.com/videos/v1564860Da4fGHf5

 

Videot saab otse vaadata, kuid väga soovitan see alla tõmmata. Esiteks on Filefrondil loll komme Transitionse kokku pakkida, teiseks video kvaliteet ei ole eriti kiita. Kordan veel: paremaks jälgimiseks tõmmake video alla.

KKK

 

K: Kuidas sa viitsid selle skilliga üldse tegeleda? Pole ju olemas igavamat skilli kui agility!

V: Sellega tegelesin ma kahel põhjusel: üks oli kindlasti energy kiirem taastumine, teine oli omada skilli, mida pea kellelgi teisel ei ole.

 

K: Miks on videos kasutatud eesti keelseid lugusid?

V: Mulle endale meeldib eesti keelne muusika. See on ka peamine põhjus.

 

K: Kaua võttis aega klippide kogumine ja video tegemine algusest kuni lõpuni?

V: Klippide kogumisele läks kuni nädal. Kaasan sinna Cold War´i questi, mida ma poleks kunagi teinud, kuid selleta ei saa Penguin Agility Arenale.

 

K: Kas sa teed Agility 99-ni ja kui, siis millal?

V: Eks aeg näitab. Pole peaaegu üldse aega enam mängida, kuid kunagi ma seda üritan. Palju sellest välja tuleb, seda ei tea keegi.

 

K: Kus sa ise 1-90 agility tegid?

V: 1-30 sai tehtud Gnome agilitys, edasi ~50-ni Skullballis. Sealt liikusin Brimhaveni ticketitesse ja kogusin 1k ticeteid, sain 68 agility. Sealt edasi liikusin wildi ja lõpuks Ape Atolli.

 

Kui tekib veel küsimusi seoses agilitiga, minu arenguga või videoga, küsige julgelt. Veel tahan teie arvamust video kohta. Kõik head ja halvad küljed, head ja vead.

 

Boonusena pakun teile vaatamiseks minu esimest videot üldse, mille ma niisama prooviks tegin. 1k Agility tickets. Valmis 19. november 2006 :)

Youtube:

Dawnloadida võimalik filefrondist: http://files.filefront.com/1000+agility+ticetswmv/;8818360;/fileinfo.html

 

Katsun otsida mõne teisegi koha, kuhu need kaks üles lasta, kuna Filefront on viimasel ajal suht ebastabiilne ja Youtube kvaliteet on jube.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Soovitan tirida see 60 MB ära. Filefront teeb ise selle video kõvasti lühemaks, tekst liigub liiga kiiresti ja mõned asjad millegipärast üldse ära.

 

Kuid 1k ticketit tegin kusagil 2 nädalaga. Minu mängimine ja kellegi teise mängimine on muidugi vägagi erinev, kuid 1 ticket = 1 minut. 1000 ticketit = 1000 minutit, ehk siis ligi 16 ja pool tundi, kui jutti lasta. Iga päev 3 tundi, teeb alla nädalaga ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Rep++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Väga kenasti välja kukkunud video, hästi selgeks tehtud mille jaoks on agility-t vaja(lõpus)

 

Parim õpetus mida näinud olen(kuigi enam eriti ei mängi), btw peaksid arvestama kas vaataja jõuab teksti ära lugeda...

Mul oli vaja korduvalt paused kasutada

 

Küll oli alles palju tööd sellega, osad kilpid olid küll nagu stagna ajast:D

 

Rep++


auto enda noku suuremaks , ja sis tule rsi rikkuma, lontrus

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõnatu lihtsalt.

Oi see vanad rsi skinnid tuletavad palju meelde:D.

Ei uskunud, et keegi seda teha viitsib.

Vaatasin kõik 24min ära.

54-68 Agility 1000 tickets imeline ju!

Sõber tahtis ka 1000 ticketid sai 1000 kätte ja võttis kogematta pirate hooki:D.

Parim õpetus mida vaadanud olen(Y)!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pane kõikide laulude nimed :D


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tere millak. Oli arvata et lõpuks tuled siia. Üks usaldatumaid inimesi siin foorumis. Moderaator Koffris kui ka Freetimis runescape alateema all.

 

Edu sullegi millak siin ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lisaks ka paar sõna, Millak on väga ustav ja TRUU runescape mängija. Nagu ta mulle ütles, 90% teist siin müüks oma kasutaja ~ 2k eest ära . Millak ei teeks seda elusees ;) . Ustav ED- liider, ja väga hea LIIDER wildys. 5+. Millak edu sulle edaspidiseks !


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

myss, ma olen seda foorumit juba pikalt ajaviiteks lugenud, kuid jah, kasutaja tegin alles hiljuti. Tänud heade sõnade eest.

Lood siis alates esimesest:

 

1) Beep Shop Boys - V2ljas on jaanuar

2) Beep Shop Boys - Mull

3) Bl2ck Rokit - S6brad ütlesid

4) Penguin Course lugu oli ainuke, mida ma algselt ei plaaninud videosse panna. Kuna tekkis probleeme ühe teise looga, siis läks see käiku. Tänu sellele ei tea ma seda loo nime peast. Kui aega on, siis otsin ta uuesti üles.

5) Singer Vinger - Läbi Elu

6) Justmament - R2nnumees

7) Justament - Ilm on hukas

8) Nemo(vist) - Rändurmees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.