Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Cemtey

Foorumi vead...

Soovitatud postitused

Külaline Cemtey

Viimasel ajal on sedasi et kui ma foorumisse tulen ja teemasid lugema hakkan tundub et keegi ei ole pikemat aega midagi kirjutanud. Siis vajutan F5 nuppu mis on siis reflesh.

Peale seda uuendab saiti ja ilmuvad uued postitused.

Suht nõme on sedasi..

 

Eriti hea on siis kui ta ütleb automaatselt et doublepost will be merged ning hiljem avastad et süsteem lisaski kaks postitust kokku ning kui reflesh vajutada ja uuesti postitada siis enam ei pane neid kokku kuna tegelikult on postituste vahe ikka tunduvalt pikem.

 

Siis täna näitas veel et mul on üks uus kiri postkastis. Muidugi peale seda kui foorumi pealehte sai refleshitud.

Läksin postkasti ja seal ei olnud kirja. Vajutasin jällegi reflesh ja alles siis nägin seda kirja.

 

Kas see on vaid minu poolne probleem või juhtub seda kõigil? :001_unsure:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pole kordagi midagi sellist olnud :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

seda esimest on olnud küll

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Esimene asi korduvalt.

 

Kuid teist asja jah, pole olnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1) Kui keegi paneb uue postituse samal ajal, kui sina loed, sis arusaadav, et ei näe seda ning tuleb teha refreshhi :)

 

2) Double postiga sama asi.Ta ei saa seda kohe liita, vaid peale refreshi teeb, see on lihtsalt sellien script :S

 

3) Postikasti asja pole veel khalnud, kui aus olla sis pole proovinudki :) aga usun, et kui teed refreshi sis fooru marvab, et vaatasid juba kirja uues aknas ära :)


Oldschooler

"I never saw a wild thing feel sorry for itself..." D.H Lawrence

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
Author of the topic Postitas
1) Kui keegi paneb uue postituse samal ajal, kui sina loed, sis arusaadav, et ei näe seda ning tuleb teha refreshhi :)

 

2) Double postiga sama asi.Ta ei saa seda kohe liita, vaid peale refreshi teeb, see on lihtsalt sellien script :S

 

3) Postikasti asja pole veel khalnud, kui aus olla sis pole proovinudki :) aga usun, et kui teed refreshi sis fooru marvab, et vaatasid juba kirja uues aknas ära :)

 

1. Ei postitused on eelnevalt ära tehtud - mul nagu salvestab kogu foorumi iga kord kui siia satun .. veider - eks ma üritan temp failidega mässata.

 

2. Ta tahtis mu postitust liita siis kui oli juba 24h möödas .. postituse sees näitas valet kellaaega et see oli täna tehtud, refleshi vajutasin peale postitamist ning siis olid kaks postitust kokku liidetud - mis ei ole loogiline. Seepeale vajutasin reflesh mille tõttu postituse kellaaeg muutus et see oli ikkagi eile tehtud. Siis tegin uue postituse ja enam ei lükanud neid kokku.

 

3. Praegu just oli 4 kirja postkastis .. lugesin kõik läbi ja vahepeal näitas 0 kirja.. läksin esilehele siis näitas uuesti 4 kirja postkastis. Läksin siis tagasi postkasti ja enam neid kirju seal ei eksisteerinud. Vajutasin reflesh siis tulid kirjad ja kadus see kiri ülevalt paremast nurgast et mul on 4 uut kirja. :001_huh:

 

Teisest punktist oli mul kusagil pilt ka tehtud... otsin üles siis lihtsam selgitada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Author of the topic Postitas
Tervel foorumil on 1 suur ja häiriv viga, vanusepiirangut pole :(

ja kui aus olla, sis helesinine ja roheline ka ei sobi kokku ;(

 

Vanusepiirang on, aga seda eiratakse.. Tead sa ühtegi foorumit, kus oleks töötav vanusepiirang mingi isikukoodi alusel vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey
Author of the topic Postitas

Nii mul oli küll seadistatud saitide salvestamine 0 päeva peale aga ju windows defineerib seda kui lõpmatult. Temp failide salvestus ruumi suuruseks oli lubatud 1024MB ja peale seda kui temp failid tühjendasin ning 8MB (miinimumi) peale seadsin tundub asi korras olevat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tervel foorumil on 1 suur ja häiriv viga, vanusepiirangut pole :(

ja kui aus olla, sis helesinine ja roheline ka ei sobi kokku ;(

 

 

 

 

No just, see muidugi aitaks

 

Lihtsalt kõik paneks oma vanuse paar aastat vanemaks

 

Ja mulle tundub, et sina paned ka p*ska seoses vanusega, sest 16 aastane vaevalt niimoodi kirjutab


:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.