Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Feelingless

Abi, ostsin kasutaja.

Soovitatud postitused

Kahjuks mitte, pean ka sind kurvastama. Esimene parool ja see ip millest kasutaja on tehtud on pmst tähtsaim info üldse. Kui mul veel Ralliace14 oli, siis sain tagasi tänu essale passile, essale membu koodile, ip-le millelt tehtud ja kuna tehtud. Võta vähemalt asjad maha tollelt kasutajalt, ei kaota niipaljugi. ägevärk scammib kindlalt ta tagasi, niiet tunnen kaasa.:sad:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Author of the topic Postitas

Mingi djmex8..

 

Ja äkki on võimalus, et ta ei teinud ise seda kasutajat ja tal pole esimest passi +ip'd?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

HALLIMÄE SIIM

10010434205011

[email:u4pniqq1]coolx216@hotmail.com[/email:u4pniqq1]

 

scammeri andmed..

 

lasi minultki 120.- tuuri

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Feelingless
Author of the topic Postitas
HALLIMÄE SIIM

10010434205011

[email:16iwivhv]coolx216@hotmail.com[/email:16iwivhv]

 

scammeri andmed..

 

lasi minultki 120.- tuuri

 

Hmm, mulle ütles, et

 

"ema arvele, ema vaatab pealt atm.

221037696790 - Helena Pärn"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

100% et scammib tagasi. Kasutajanimi djmex8 siis 100% kindel

 

Ta on doggy9999 > Ägevärk > Normatter Ta on normatter niiet buy 350 eek. mul kahju.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw, mul oli suht sama lugu, nagu sul on praegu. Ma ka ostsin useri, aga mul olid enda reccid peal, aga hakkas ka esimest parooli nõudma. Mul oli mingi 3-5 kuskil, siis ikka hakkas näkku panema, siis saatsin 3-4 kirja, siis ohutuse mõttes account lockit'i, pärast sain tagasi. PS ! Mul oli banned sellel ajal :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ühesõnaga. Ma ostsin ühelt kasutaja. Foorumis on ta nimi doggy9999. Level 111, 350 eeku. Recs ja bank pin off, kõik oli korras. Aga siis rääkisin msnis mõndadega ja nad ajasid päris hirmu nahka mul. Kuna member pini viimast ega esimest passi ei saanud (ta ise väitis, et ta ei mäleta neid ja et tal mitu korda formatit olnud vahepeal), siis räägiti, et ta võib neid kasutada, et recod resettida ja kasutaja tagasi võtta. Siis leidis Oxford kuskilt, et selle venna vana kasutajanimi oli "ägevärk" vms, kes on banni saanud siit foorumist korra juba scammimise eest.

 

Kuigi pole kindel, et ta kavatseb 100% tagasi scammida, aga küsin ikka, et kas on võimalik kuidagi täiesti ennetada seda? Kui ma uuesti memberiks teeksin kasutaja ja mul see reference id vms oleks, kas selle abil saaks tagasi? Esimest parooli mul ei ole, nagu öeldud..

 

Azu , no offence sulle ,aga ühes teemas sa väitsid sarkastiliselt ,et sina ei saa scammi. Anyway , kurb lugu kui 350.- mõtetult maha viskasid.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.