Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Dragon FULL

Küsimus

et siis tekkis selline kysimus et kas et kanda dragon fulli on vaja min***d queste teha?

Varem kui ma n00b olin r22giti mulle et iga dragon itemi jaoks on vaja mingiseuguse questi 2ra tegemist aga nuh olen aru saanud juba et d boots,d legs ja d med helmi min***d queste teha pole vaja ,aga 6hku j22b ikkagi kysimus et kas d chaini ja d sq shieldi jaoks on vaja mingisugust questi teha et kanda ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

12 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Külaline Feelingless

Ütleme nüüd kõik foorumi liikmed järjest, mida MEIE arvame.

 

Mina arvan, et relvade jaoks enamus on vaja queste, armourist d sq jaoks legendsit ja dragon FULLI ei ole olemas.

 

Mis arvate teie?! Sest see teema on ju kindlasti mõeldud selleks, et kõik saaksid oma arvamust avaldada, mitte ühe kindla vastuse jaoks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Full helm on suht hiljuti ( IMO ) välja tulnud, Jagex ise artikli minuteada teinud. SQ shield tahab jah Legends questi, ise kunagi lolli peaga ostsin ja müüsin kohe maha ka :D ( kui teada sain ) . Chain vist jah ei vaja midagi, aga hind on soolane, 11-12 mil . Aga nüüd on mul üks küsimus tekkinud, kui D Chain nii kallis, kas ta siis nüüd nt. Guthan, Thorag platest on parem ka ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.