Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

omfg rares

Soovitatud postitused

SUPERVIP

müü siis käbe oma Blue p hat maha.:P


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul oli ka santaga ossin 21mil ja vaatasin 2 tunni pärast vaatasin et see juba 20,5 milli ja müüsin maha ! Aga ma ei usu et see selle quitimise pärast arvatavasti need langevad veelgi ja kõik tahavad praegu ruttu maha müüa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uhhhh mul vedas ostsin santa endale mingi 21M vaatasin et hinnad olid 24-25M t6usnud myysin maha..l2ksin j2rgmine p2ev hindu uurima ja santa oli 20-21M:D


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu

Põhiliselt kõik hinnad hakkavad langema, tänu uuele poe updatele mis tuleb, ning sellele, et raha on aina raskem rsi sisse tuua. ( Duel arena update )

Olgem ausad 70% mängijatest on ostnud mille.

Ise ju teenida taolised vandid ei viitsiks 8m, selle said nad ostetud, seega pakun, et hinnad langevad veelgi asjadel. (Mitte ainult rared), aga see puhtalt minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Põhiliselt kõik hinnad hakkavad langema, tänu uuele poe updatele mis tuleb, ning sellele, et raha on aina raskem rsi sisse tuua. ( Duel arena update )

Olgem ausad 70% mängijatest on ostnud mille.

Ise ju teenida taolised vandid ei viitsiks 8m, selle said nad ostetud, seega pakun, et hinnad langevad veelgi asjadel. (Mitte ainult rared), aga see puhtalt minu arvamus.

 

Oleme ausad, 70% nüüd küll ei ole ostnud mille...

Cracker langes paari päevaga 100m, blue 90m, yellow 40m, purple 15m =\ teised on langenud vähem kui 10m

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.