Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hiirega probleem!

Soovitatud postitused

Niih, ei kuulu RS teema juurde, ent paremat kohta ei leidnud

 

 

 

Probleem siis selline, et hiir teeb vahel 1 kliki tegemisel hoopis 2... klikid korra midagi, tuleb double click

See ei juhtu koguaeg, ega ka mitte kindlas ajavahemikus (kuskil iga 2-4 kliki tagant, vahel nii - vahel naa)

 

Ma olen juba omanud sellist 'viirust' (kui see on viirus) kuskil aasta v6i paar tagasi, (algas uue hiire esimeste kasutuskordade ajal ja sain mingil ajal lahti, teadmata kuidas)

 

 

Probleemi teine pool:

 

Viiruset6rjed ei aita!

Proovitud k6ike mis hea, alustades Kaspersky'ga ja l6petades nende tasuta jubinatega

 

Probleem ei puuduta hiirt ennast (see pole katki jne, hiir hakkas jamama kuskil n2dal peale ostmist, eelmisega oli t2pselt sama)

 

 

2kki on kellegil sama olnud? Oskaks keegi aidata? Suhteliselt piin on m2ngida jne

 

 

 

-69-


Aka_Hp.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal oli sama jama, aga mul oli Ilma juhtmeta hiirega see värk, vahepeal tegi rohkem klikke, kui nüüd kui ostsin juhtmega hiire pole seda probleemi olnud.

On sul ilma juhtmeta hiir.?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Control Panel-st kruti midagi või siis on hiir lihtsalt tuksis.

 

Ta ütles, et control panelist on 100 korda uurinud hiire värki, ning asi ei puuduta hiirt ennast vaid arvutiga on mingi jama. Ning kuna ka kaks hiirt mis tal olnud on on teinud sama vigurit siis,

ise pakun, et sul võib olla see pesa kuhu sa hiire otsapidi arvutisse topid tuksis, või "haavatud".

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Osta siis uus hiir??? v6i laena kellegilt.. pane tema hiir enda arvuti taha kui sama probleem on siis on arvuti viga kui ei ole siis hiir on katki??...


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta ütles, et control panelist on 100 korda uurinud hiire värki, ning asi ei puuduta hiirt ennast vaid arvutiga on mingi jama. Ning kuna ka kaks hiirt mis tal olnud on on teinud sama vigurit siis,

ise pakun, et sul võib olla see pesa kuhu sa hiire otsapidi arvutisse topid tuksis, või "haavatud".

 

 

Kuule,kui see et ta sealt 100 korda on vaadanud aga ta ei tea,mida ja kust seda seal kruttida,siis sellest vaatamisest pole kasu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Endal oli sama jama, aga mul oli Ilma juhtmeta hiirega see värk, vahepeal tegi rohkem klikke, kui nüüd kui ostsin juhtmega hiire pole seda probleemi olnud.

On sul ilma juhtmeta hiir.?

 

Nope, kahjuks mitte

 

Ta ütles, et control panelist on 100 korda uurinud hiire värki, ning asi ei puuduta hiirt ennast vaid arvutiga on mingi jama. Ning kuna ka kaks hiirt mis tal olnud on on teinud sama vigurit siis,

ise pakun, et sul võib olla see pesa kuhu sa hiire otsapidi arvutisse topid tuksis, või "haavatud".

Ei usu, eelmine hiir t66tas l6pus v2gagi h2sti

 

Imelik on see, et see viga algab UUE HIIRE ostmisel, nagu yhendad on k6ik normaalne, n2dala p2rast hakkab jamama


Aka_Hp.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
irw lol...

 

spam lol

Gf u tryed

 

Heh mul oli sama asi tradeda ei saand ruunis ega pmst midagi teha.

Ostsin uue hiire ja töötab.

Kui juba poes olin, siis ostsi uue klaviatuuri ka:D.

 

Irw :D

 

NOW I REMEMBER !!!!! Eelmine kord kui jama oli ostsin tuttavalt uue hiire...

Pean siis uue 2rima, ty

 

 

LUKKU TEEMA !


Aka_Hp.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan et sa mängid mingit crimet või runet nolifed siis kindel et ka aastane hiir tuksis ;) Usta uus hiir või lase näpupealt rasva eemaldada :D


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.