Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Väga halb juhtum.

Küsimus

Et siis eile pk'sin tiimiga hillsis. Oli vaja ruttu spec peale panna ja suures hoos panin mitte speci peal, vaid longrange. Siis vaatan miks specci ei tule ja näen, et gonratss oma defi puhul. Nüüd on mul def 3 :glare: . Mis ma peaksin nüüd ette võtma. Att 43, str 50, def 3, hp 61, range 70, mage 60, pray 1 ja combat 50. Mõtlesin, et teeks str 70, range 80 ja mage 70. Aga mis ma defiga teen?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

24 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

hmm ma soovitan sul jätta def nagu ta on... sest noh võib juhtuda et läheb uuesti sassi ja tuleb sul def 5 pealt näiteks 6 . või natuke kõrgema lvli pealt võib mingi 21 tulla jne... soovitan jäta def nagu ta on ja aja str kõrgemaks koos rangega... ja maget ka siis juurde...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas
hmm ma soovitan sul jätta def nagu ta on... sest noh võib juhtuda et läheb uuesti sassi ja tuleb sul def 5 pealt näiteks 6 . või natuke kõrgema lvli pealt võib mingi 21 tulla jne... soovitan jäta def nagu ta on ja aja str kõrgemaks koos rangega... ja maget ka siis juurde...

 

Üle pika aja hea postitus sult. Täpselt nii ma teengi. Aga kus treenida?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Ma jätaks 3. 5 pole mõtet ammugi teha kui teed siis juba 20/40+


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.