Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

2 ülelaskjat.

Soovitatud postitused

Too kutt esindas ennast nime all - kummivoodi( tegelt võttis vist suvalise nime?). Rääkis et "jajah mul paar neg. tehingut et mingid vennad lissald keerasid mulle sitta vms", igatahes vahet pole. Ärge seda venda usaldage. Tahtis siis osta 18m.. andsin 9 ette ja ütles seejärel et saatis kogu raha ära, ütlesin et eks ma siis oota kuni kohal. Ning peagi oligi offline.. [email:23wjzpz9]matw3i@hotmail.com[/email:23wjzpz9] msn siis.

http://img145.imageshack.us/my.php?image=sc2mmersl1.jpg

 

Ja teine vend proovis ka üle lasta, kuid sain ise jaole. Oli fake msn'ga, nimelt - [email:23wjzpz9]rastre1110@hotmail.com[/email:23wjzpz9] vms. Õige rastre, nagu ma aru olen saanud, on 110*. Rääkis, et tal mingi sitaks tehinguid ja teda vb usaldada jne, mingit ümmargust teksti ajas. Hakkasin kahtlema ja kontrollisin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see matw on tuntud scammer ise avastasin ta esimesena tegin scammerite alla teema kah aga ma tean temast nii palju et elab rakveres käib rakvere realgümnaasiumis 7 klass

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii et p6him6tteliselt v2ike tatt?? Ise ei suuda rs pelad ja raha teenida, peab koguaeg scammima?? Ja seda on ka n2ha et vanemad ei ole neile peksa andnud....


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.