Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida asja?

Soovitatud postitused

Tere,ma olen manraynor ja ma arvan et enamus teavad mind.

 

Lugu järgmine :

Ma olin siis koolis kui tulin koju ja lähen MSN ning mida ma näen,poole inimesed mul blocked ja mingi 5-10% nendest kes olid block kisasid SCAMMER jne.

 

Ja siis läksin ma foorumisse kuni logimise kohas kirjas et Banned põhjus : scammer tõestusega

Unban : Mitte kunagi vms.

 

Siis arutasin Modedega kes olid mul MSNis ja siis see on tõestus

 

http://img217.imageshack.us/my.php?image=scammza4.jpg

 

Ma olin nagu WTF kohe,minul pole niisugune font see on 1 ja pilti see on 2 ja ma polnud üldse kodusgi see kellaaeg.

 

Ma tahaks et adminid vaataksid viimaseid IPsid millega viimati sisse logiti ja tahaks teada saada mis on tundmatu IP mis teistest erines, sest et mulle veel öeldi et mingi PM oli ka saadetud et tõestada mina olin süüdi( Mida ei ole) Ja saingi Ban.

 

Inimesed/Adminid : Loodan et aitate minu süütust tõestada ja ma lasen [email:27l2yz6c]manraynor5@hotmail.com[/email:27l2yz6c] ära banida ohutuse mõttes.

 

Minu uus MSN on [email:27l2yz6c]Ojamets9@hotmail.com[/email:27l2yz6c] ( Ajutine unofficial rs2eesti äritsemise MSN kuni teen uue)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heh, samahästi võisid sa ka Sõbra juures olla ja siis oma arvutisse minna, ja hakata ajama et Wtf, Keegi oli minu acciga sees AND SO ON...

Anyway, mina sind ei usu.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Irw, iga üks vastutab oma msni eest ise .

Ja kui sa oled manraynor, siis kas pole Topelt IDENTITEET ?

lol ..

Parooli vahetuse peaks ikka ära õppima, kuigi kaldun arvama et see olid sina ise .


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Muidugi oli tema ise, sest ainult tema kirjutaks lõpus seda, et ma ple tglt manraynor 5, gf scammer jne. Mingit unbanni sa ei saa ja selle acciga saad ka banni lähima 15 minuti jooksul, kui sa oma tegu ei heasta!

 

Ja oma ip asja aja kellegile teisele... igaüks oskab hidemyass.com kasutada!


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ja kurat kus ta selle pildi yldse sai?? Scammer saatis??

 

Ja igatahes mina sind ka kahjuks ei usu???


[align=center]

[sIGPIC][/sIGPIC][/align]

[align=center]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selle pildi pani foorumisse ülesse see inimene kellelt ta raha üle lasi.!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja kui sa oled manraynor, siis kas pole Topelt IDENTITEET ?

 

Irw, ise oled mode ja selline idioot? sinu jutu järgi peaks mina ja palju teised banni saama, kui ta saab bänni ja teeb uue kasutaja siis see on reeglite vastane?

 

Mina kahtlen et su mingi sõber vms scammis, sest miks ta peaks kirjutama et ta su mingi sõber vms-.-? loogiline et sa kirjutasid selle et kõik usuksidki et sina oled süüst puhas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, ise oled mode ja selline idioot? sinu jutu järgi peaks mina ja palju teised banni saama, kui ta saab bänni ja teeb uue kasutaja siis see on reeglite vastane?

Kui mitu kasutajat teed siis saad banni jah. Pole reegleid lugenud? Ja kui vana acciga saad scammimise eest banni on väga väike võimalus, et uue acciga banni ei saa... Nii, et TOPIC CLOSED!


oxford3copywp2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.