Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hääletus duel arena vastu.

Duel arena uptade  

133 liiget on hääletanud

  1. 1. Duel arena uptade



Soovitatud postitused

see ju puhta lollus!!! mis stakemine see on 3k omfg??? tehke keegi jagexile selgeks mida tähendab sõna stake...see update on sama hea kui kasiinodes öelda et max panused on 1kroon ja nii kõikides kasiinodes.... äkki siiski kirjutaks kõik jagexile või keegi äkki teeks mingi lehe kus on ingliskeelne hääletus ja siis saadaks tulemuse jagexile see oleks hea ma arvan.. ootan annetusi pm kui tahate annetada


[/i]

 

Leien scammerite andmeid teie jaoks rs raha eest pm me

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ega see kui meie ütleme midagi jagexile et, see kohe nende meelt muudaks uptate tehtigi just selle pärast et, siis on real life trading väiksem

 

See, kui sa ise neile m6ne kirja saadad see t6esti ei aita..Vastu saad sa arvatavasti automiseeritud vastuse...Aga m6tle kui massiliselt inimesi j2tab yhe kuu p2p vahele, v6i siis saadab neile kirju jne jne.. Ega need ei ole ainult stakerid. On, ka pured kes on ikka veel pettunud pc update p2rast...Vaadates jagexi k2itumist on KINDLASTI varsti neid veel rohkem, kes tahaks m6ned updated 2ra j2tta...


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen 100% n6us ,et fägex tegi maailma lollima vea, k6ik stakerid müüakse maha või tehakse mainideks ,v6i quititakse , mis siin ikka , duel arena on nüüd bs , kus cmb 40 vennad teevad fun duele. mis on tõesti nii fun -.- bullshit ma ütleks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Change is a part of life, and not just a game. Look at what a fuss the new Login System did, or what the new look to the website did last year, the new Game Interface look...

 

All of these updates were strongly ranted about and then they died down because players got used to the change..... Nii siis ytles yks mode...Vastu ytlesin lihtsalt, et kas ta ise ka aru saab mis ta r22gib...Et mis ta arvab et kui runescape PvP kaoks kas siis pured lihtsalt harjuksid 2ra sellega? rofl


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

muidu oleks hea utate kui millid ei tõuseks:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nonii lapsed, hakake vinguma jagexi üle. Jagex võtab rs-i maha ja te surete ära lolz?


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nonii lapsed, hakake vinguma jagexi üle. Jagex võtab rs-i maha ja te surete ära lolz?

 

Samad sõnad :w00t:

 

Mis hädaldate, Jagexit vihkate - ärge mängige runet siis üldse .

Jagex tegi KÕIK .

Teie igapäevased ruunielamused :D

Olgem tänulikud pigem :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Millide jaoks on jagex teinud skillid mitte musta turu duel arenal ma arvan.

Huntinguga näiteks 11m päevas.


...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Samad sõnad :w00t:

 

Mis hädaldate, Jagexit vihkate - ärge mängige runet siis üldse .

Jagex tegi KÕIK .

Teie igapäevased ruunielamused :D

Olgem tänulikud pigem :)

 

Mis h2daltate? Miks ei peaks h2daldama, kui m2ng mis inimestele

meeldis pmst nende jaoks 2ra rikuti? Ja mitte ainult ei rikutud vaid

ka raisati inimeste raha, aega. Paljud inimesed tegid endale suured staker

accoundid valmis ja ise ei j6udnud veel stakemagi...

*Olgem tänulikud pigem*

Vaata selles see asi ongi.

Sellel on ikka vahe sees kas sulle ei anta kommi, v6i

antakse komm ja siis v6etakse 2ra...


 

 

 

On jälle aeg, selg sirgu lüüa![sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Millide jaoks on jagex teinud skillid mitte musta turu duel arenal ma arvan.

Huntinguga näiteks 11m päevas.

 

kuid olgem ausad ... kumb on kauem rsis olnud... kas arena või mingi mõtetu hunting? .... üllatus üllatus see on arena... ja noh olgem ausad siis arena on olid rsist juba algusest peale... skilling kui nii öelda asi on rohkem minu meelest for f2p... aga see minu arvamus... ja mid sulle niipalju et kui sult nüüd pking samasuguse mõtetu jama pärast ära võetakse??? oled sa sama heas tujus kui muidu? i dont realy think so...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.